Známá logická hra Portal se dostává i na telefony. I když v trochu jiné formě

portal android bridge constructor

Portal je známá herní série od vývojářů z Valve, která vyšla na PC a herní konzole. Nyní se ale oznámilo, že se chystá i mobilní verze, která vyjde ještě tento rok. Oproti klasickému Portalu se ale bude hrát trochu jinak. A to kvůli tomu, že se tato známá herní série spojila s hrou Bridge Constructor.

Bridge Constructor Portal vychází 20. prosince

Ptáte se, jak to celé bude fungovat? Jednoduše, z obou her se vzala hlavní myšlenka a spojila se dohromady. Stavíte mosty, přes které se musí dostat vozidla. Jenže oproti klasickému Bridge Constructor zde jsou portály, hlavolamy a další mechaniky, které můžeme vidět u her Portal.

Bridge Constructor Portal – Announcement Trailer

Bridge Constructor Portal - Announcement Trailer

Navíc celé grafické zpracování vychází ze světa Portalu, dokonce se vrací i GLaDOS se svým unikátním stylem vyprávěním. K dispozici už je také první trailer, který celou hru perfektně představuje. To je prozatím vše, co o hře známe. Nicméně dobrou zprávou je to, že se na vydání nebude čekat dlouho. Na Android vychází již 20. prosince.

Hráli jste Portal? Těšíte se tuto mobilní verzi?

Zdroj: droidgamers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)