Vývojáři Clash of Clans vytvořili další mobilní hit: Hru Brawl Stars můžete stahovat zdarma

brawl-stars-android

Vývojáři ze studia SuperCell znají správný recept na to, jak udělat kvalitní a extrémně hrané mobilní hry. Stačí se podívat do minulosti na statistiky jejich her Clash of Clans a Clash Royale. Obě tyto hry patří k těm nejhranějším vůbec. Nyní vydali svou novou hru Brawl Stars. Opět má nakročeno k tomu stát se jednou z nejhranějších her vůbec.

V Brawl Stars naleznete prvky z MOBA her a stříleček

Hra je od základů vyvíjena pro mobilní telefony. Díky tomu má jednoduché a intuitivní ovládání, které dokonale využívá dotykového displeje. Hra používá isometrický pohled jako u starších RPG her. Díky tomu máte dokonalý přehled nad tím, co se ve hře děje. Levá strana displeje slouží k pohybu, pravá k útočení.

Brawl Stars

Brawl Stars

Hra má i zajímavé grafické zpracování. Můžete hrát s přáteli anebo sami v různých režimech. Například musíte jako první nasbírat deset bodů, nechybí ani Battle Royale režim. Celkem je k dispozici ve hře šest různých režimu, což je na mobilní hru hodně. Hra je zdarma, nicméně obsahuje dodatečné nákupy za reálné peníze. Z prvních dnů, kdy je hra dostupná globálně na Google Play, to vypadá, že se povedla náramně. Hru hodnotilo již téměř půl milionu lidí a stále si udržuje vysoké hodnocení 4,6.

Brawl Stars
Brawl Stars

Vyzkoušeli jste Brawl Stars? Jak se vám hra líbí?

Zdroj: droidgamers.com 

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)