TOPlist

Hra Bio Inc.: Návykovka, ve které je hlavním úkolem zabít člověka

Bio

Baví vás morbidní strategie? Bavila vás hra Plague Inc., ve které bylo úkolem vyhubit celé lidstvo? Pak by vás mohla zaujmout i velmi oblíbená hra s názvem Bio Inc.

Princip hry

Hlavním úkolem je zabít člověka pomocí nejrůznějších nemocí, indispozic  a nejrůznějších upgradů, které zpomalí zotavení pacienta.

Na počátku hry dostanete pacienta, o jehož život se budete pokoušet. K dispozici vám bude charakteristika jeho zdravotního stavu. Začnete s pacientem, jehož zdraví není valné, později se postupně dopracujete přes zdravého jedince ke stále odolnějším pacientům.

Po zvolení obtížnosti se ještě můžete vybavit nejrůznějšími boostery, které vám za virtuální měnu usnadní hru.

Na výběr máte z rozmanitého množství orgánových soustav člověka (nervová, dýchací, oběhová,..), které musíte co nejvíce poškodit, abyste hru vyhráli. V praxi to probíhá tak, že přepínáním mezi soustavami sbíráte takzvané bio points, které potom utrácíte za nejrůznější nemoci, rizikové faktory nebo snižujete schopnost se uzdravit. Nejjednodušší strategií bývá při vybírání onemocnění zohlednit rizikové faktory jednotlivce. V závislosti na obtížnosti dojde v průběhu hry k započetí léčby. V tu chvíli začíná i váš souboj s časem. Abyste vyhráli, musíte stihnout zničit imunitní systém pacienta dřív, než úroveň vyléčení dosáhne 100 %. Po výhře kola se vám odemknou kola další.

Bio Inc. umožňuje načíst rozehranou hru a díky ohromnému množství variací vás jen tak neomrzí, a i když princip zůstává stejný, můžete pro terminaci nakaženého volit nejrůznější strategie.

Bio Inc. (11)

Logiku ve hře nehledejte

Trochu nelogické je pak vylepšování toho typu, že najednou zařídíte, že je pacientovi 60 let nebo že z pacienta, který je v nemocnici v ohrožení života, uděláte ze dne na den workoholika.

Výhodou je zase to, že u každé z nemocí je vám k dispozici alespoň její základní definice. Když už nic jiného, můžete se alespoň něčemu přiučit.

Bio Inc (9)

Bio Inc (12)

Závěr

Hra neobsahuje češtinu, a jak to u her zdarma bývá, obsahuje i tato virtuální měnu, kterou můžete pořídit za opravdové peníze. Bio Inc. ani přesto není bez reklam. Naleznete ji v Google Play.

Bio Inc Plague Doctor Offline
Bio Inc Plague Doctor Offline
Jakub Schusser
O Autorovi - Jakub Schusser

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)