TOPlist

To musíte zkusit! Několik užitečných AI vychytávek od Microsoftu míří zdarma na Android

microsoft bing ai
  • Microsoft odhalil nové AI funkce pro Android a iOS
  • Dočkali jsme se třeba Bing widgetu
  • Nové vychytávky má ale i SwiftKey a Edge

Microsoft přináší na telefony s iOS a Androidem několik vylepšení své umělé inteligence Bing AI, která by měla napomoci uživatelskému zážitku. Jedním z nich je widget, který si můžete přidat na domovskou obrazovku.

V nejnovějším příspěvku na blogu Microsoftu bylo oznámeno, že Bing dostal nový widget na domovskou obrazovku. Ten umožňuje uživatelům přístup k této umělé inteligenci přímo z domovské obrazovky, příkazy můžete zadávat přitom nejen na klávesnici, ale také hlasem. Google chystá mimochodem podobný widget pro Barda, avšak Microsoft s ním přichází dřív a tak pokud tuto technologii využíváte denně, může se vám novinka hodit. Mimo to bude možné pokračovat v konverzaci s botem v případě, že s ním komunikujete na desktopu. Celou historii přesunete snadno pomocí QR kódu.

Microsoft SwiftKey AI Keyboard
Microsoft SwiftKey AI Keyboard
Bing: Chat with AI & GPT-4
Bing: Chat with AI & GPT-4

Umělou inteligenci se naučila také klávesnice SwiftKey, skrz kterou můžete vytvářet zprávy právě skrz Bing. Pokud máte nainstalovaný Microsoft Edge, budete moci využívat Bing zcela novým způsobem, jelikož se naučil číst kontextové informace z různých webů, takže vám může zobrazovat relevantní odpovědi. Microsoft sdělil, že jedním z příkladů možnosti využití může být situace, kdy jste na webu s recepty a chtěli byste k jídlu to nejvhodnější víno. Můžete samozřejmě zadávat další dotazy, dokud nenajdete odpověď na vaší otázku.

The Next Wave of AI Innovation with Microsoft Bing and Edge

The Next Wave of AI Innovation with Microsoft Bing and Edge

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak často využíváte umělou inteligenci?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)