Betaverze Androidu 11 s One UI 3.0 vychází na první Samsung telefony

Betaverze Androidu 11 s One UI 3.0

Samsung nepatří v rychlosti vydávání aktualizací mezi nejlepší, na druhou stranu se ale majitelé telefonů a tabletů můžou těšit na celou řadu novinek, které přichází v nadstavbě. Nyní se první uživatelé můžou těšit z toho, že vyšla betaverze Androidu 11 s One UI 3.0. 

Betaverze Androidu 11 s One UI 3.0 vychází nejprve v Jižní Koreji 

O samotných One UI 3.0 novinkách, které Samsung chystá, jsme již informovali v minulém měsíci. Ve zkratce se ale například redesignuje několik často navštěvovaných prvků v systému jako je třeba oznamovací panel. Samozřejmě se dostane i na všechny novinky z Androidu 11. Víme již také, že aktualizace je dostupná na telefony Samsung Galaxy S20, S20+ a S20 Ultra. V následujících týdnech a měsících bychom se měli dočkat rozšíření na další modely.

Betaverze byla nejprve vydána v domovské Jižní Koreji, ale počítá se s testováním i v jiných zemích jako je USA, Čína, Německo, Polsko nebo třeba Velká Británie. O České republice nebo Slovensku se bohužel nemluví. Nicméně pokud byste opravdu chtěli betaverzi využívat, tak půjde manuálně flashnout, i když tohle řešení doporučujeme zkušeným uživatelům. Oficiálního vydání One UI 3.0 bychom se měli dočkat do konce tohoto roku na vlajkové modely Samsung a téměř během celého roku 2021 i na velké množství dalších zařízení. 

Těšíte se na Android 11 a One UI 3.0? 

Zdroj: androidopolice.com 

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)