Samsung uvolnil další beta Nougat aktualizaci pro Galaxy S7

samsung-nougat-galaxy-beta-program_ico

Členové Galaxy Beta Nougat programu nyní můžou stahovat čtvrtou aktualizaci pro Android 7.0 na telefonech Galaxy S7 a S7 Edge. Týkala se hlavně oprav chyb a jedna z aplikací byla odstraněna. Zmizelo také nové označení pro UX.

Beta Nougat vyšla ve čtvrté verzi

Nová aktualizace opravuje chyby, čímž se posouvá trochu blíže k finální verzi. Někteří členové hlásí, že se odstranila aplikace Samsung Notes. Další ale naopak, že jim aplikace v zařízení stále zůstává. Tak jako tak, půjde aplikace stáhnout externě z Google Play.

Beta Nougat Galaxy

Také se odstranil Samsung Experience, který byl přidán v minulé verzi. Mělo se jednat o nový název UX, kteří stále mnozí nazývají TouchWiz. Mohlo by to znamenat, že si Samsung není příliš jistý novým názvem.

Žádné další významné změny v této aktualizaci nejsou. Samsung už se spíše zaměřuje na vyladění posledních chyb před oficiálním vydáním. Už je jasné, že Nougat oficiálně nevyjde do konce roku, nyní se spekuluje nad vydáním v prvním měsíci příštího roku.

Jak byste pojmenovali UX u Galaxy S7 telefonů s Nougatem?

Zdroj: androidcentral.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)