Menu

Beautiful Widgets: Základní verze nyní zdarma, přidány in-app nákupy

Balíček Widgetů Beatiful Widgets zná spousta uživatelů – stal se totiž nesmírně populárním. Tato sada doplňků pro vaši plochu byla dlouhou dobu dostupná v Obchodu Play pouze jako placená aplikace, nyní však autoři přistoupili k dalšímu kroku – vydali verzi zdarma. Beautiful Widgets Free, jak se nová aplikace nazývá, nabídne pouze základní Widgety (hodiny, počasí a ovládání Wi-Fi), které nelze příliš vylepšit a nastavit. Za všechny ostatní funkce či motivy již musíte nějaký ten zlaťák zaplatit. K dispozici jsou také virtuální peníze (které získáte nákupem za reálné peníze), kterými můžete nakupovat jednotlivé funkce zvlášť, nebo nákup balíčků přes Obchod Play. Je tedy jen na vás, zda se vyplatí koupit celý balíček nebo jen díky virtuálním kreditům nakoupit funkce, které skutečně využijete. Stále také zůstává možnost pořídit verzi Pro, která za 65 Kč nabídne veškeré funkce a motivy.

Beautiful Widgets Free
LevelUp Studio
Verze5.2.2 (3. 5. 2013)
Velikost12 MB
2.2+


Zdarma


64,42 Kč

zdroj: redmondpie.com

 

Komentáře

atiratha

atiratha

6.5.2013 9:33

Nevím, od minulého updatu mě točí omezené přizpůsobení a že po mě chtějí další peníze, když jsem si to zaplatil. Nevíte, jestli nějaké kredity nerefundují? Je to o dost omezenější než dřív.

Bobo

6.5.2013 11:18

Beautiful Widgets byly první aplikace, kteru jsem si koupil. Jenže s přibývajícím množstvím aplikací, které umožňují kompletně vlastní nastavení (UCCW) jsem je přestal používat a tak je mám v telefonu nainstalované jen z lítosti, ale na ploše z nich nic nemám… :)

BTW, něco je na této stránce špatně, celý pravý sloupce je pod diskuzí. :)

RSS (komentáře k článku)