Hra Battlelands Royale je svižnou variací na hity jako Fortnite a PUBG

battlelands royale pubg fortnite android hra

S tím jak Fortnite a PUBG dominují hernímu trhu, není divu, že se objevují další a další Battle Royale hry. Jedna z nich je i Battlelands Royale, která se však poměrně liší oproti výše zmíněným velkým rybám. Hlavní výhodou hry Battlelands Royale je jednoduchost a rychlost. My jsme se na ni podívali v prvním pohledu.

Hra Battlelands Royale je zjednodušené mobilní PUBG a Fortnite

Podobně jako PUBG nebo Fortnite, i tato novinka od vývojářů z Futureplay nabízí stejné herní prvky a mechanismy. A to třeba skákání na nějaké místo na mapě, sbírání věcí, zbraní, zmenšování oblasti pro přežití a samozřejmě zabíjení dalších hráčů. Tato hra je však mnohem více uzpůsobena mobilnímu telefonu.

Battlelands Royale je svižná variace na oblíbené hry Fortnite a PUBG

Battlelands Royale je svižná variace na oblíbené hry Fortnite a PUBG

Battlelands Royale je mnohem jednodušší a značně rychlejší. Jedna hra trvá maximálně 5 minut. To je způsobeno i tím, že na jedné mapě hraje maximálně 24 hráčů. Pohled hry je zároveň z vrchu, nejde tak o třetí nebo první osobu, jak to můžeme vidět u velikánů v tomto oboru. Více informací o hře můžete najít v našem videu výše.

Samozřejmě nechybí ani odměny a úrovně pro svou postavu. Ve hře si můžete odemykat například nové obleky. Hra zatím oficiálně nevyšla v našem regionu, nicméně APK soubory jsou k dispozici ke stažení. Potěší také to, že vývojáři vydávají nové aktualizace se zajímavými novinkami poměrně často.

Battlelands Royale
Battlelands Royale

Návod: Jak si Battlelands Royale nainstalovat pomocí APK s předstihem?

  1. Stáhněte si APK soubor z APKPure
  2. Ujistěte se, že máte povolené instalace z neznámých zdrojů (Povolíte je v systémovém nastavení v sekci zabezpečení)
  3. Otevřete APK soubor a nainstalujte hru Battlelands Royale
  4. Potvrďte dokončení instalace
  5. Hru můžete spustit

Hrajete nějakou hru z žánru Battle Royale? Jak se vám líbí Battlelands Royale?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)