TOPlist

Asus nám do nové fotografie schoval několik nápověd. Zenfone 10 dostane třeba bezdrátové nabíjení

asus zenfone 9
  • Asus představí nový Zenfone 10 už 29. června
  • Do nové fotografie nám schoval několik nápověd
  • Telefon by měl trochu povyrůst, dočkáme se ale třeba bezdrátového nabíjení

Společnost Asus zveřejnila na svém oficiálním Instagramu příspěvek, ve kterém nás láká na blížící se Asus Zenfone 10. Od něj máme po výborném Zenfonu 9 vysoká očekávání. Některé prvky na fotografii nám mohou napovědět, co od novinky čekat.

Na fotografii můžeme vidět přední stranu telefonu. Všimnout si lze poměrně tenkých a symetrických rámečků a průstřelu v levém horním rohu. Zde tedy příliš změn nehledejme, tedy až na velikost. Hovoří se o nárůstu displeje na 6,3 palce z původních 5,92 palců. Stále ale půjde o poměrně kompaktní zařízení. Na fotce vidíme také bezdrátovou nabíječku, což značí, že bude Zenfone 10 podporovat konečně bezdrátové nabíjení, gimbal pak představuje lepší stabilizaci u videa, na což jsme rovněž zvědaví, jelikož právě devítka ji měla dost slušnou.

asus zenfone 10

Sluchátka by mohla napovědět něco o zvukovém výstupu, nebo třeba přítomnost audio jacku a fotoaparát pak pochopitelně fotografické schopnosti. Nová tchajwanská vlajka by totiž měla dostat 200Mpx snímač od Samsungu. Telefon se na trh dostane již 29. června, přičemž představení proběhne živě na platformě YouTube. Pokud vše dobře dopadne, můžete okolo tohoto data začít vyhlížet recenzi na našem webu.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Přemýšlíte nad koupí nového Zenfonu?

Zdroj: Instagram

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)