Vyhlížíte herní dělo ASUS ROG Phone 3? Známe datum a místo uvedení

datum představení ASUS ROG Phone 3

Hlavně fanoušky mobilního hraní potěší, že ASUS konečně oznámil představení třetí generace mobilu ze série ROG (Republic Of Gamers). Nástupce extrémně populárního stroje ASUS ROG Phone 2, který několik měsíců vládl žebříčku benchmarku AnTuTu pro nejvýkonnější mobily, spatří oficiálně světlo světa 22. července. Datum představení ASUS ROG Phone 3 oznámila firma před několika hodinami. Na speciálním webu běží i dramatický odpočet. Na stejném místě se uskuteční po jeho uplynutí času také online prezentace očekávané novinky.

ASUS ROG Phone 3 pozvánka na představení

Třetí ROG Phone by měl dle očekávání zase o kus posunout několik parametrů, které mají z telefonu udělat nejlepší herní mobil na světě. Což mimo jiné znamená i návrat na špici zmíněného AnTuTu žebříčku. Minimálně jednou už testování proběhlo a výsledek byl očekávaný. Díky dřívějším únikům se nedají během prezentace očekávat větší překvapení, ale těšíme se na praktické ukázky a oficiální čísla. Podle spekulací by měl mít telefon 6.59″ AMOLED displej s frekvencí 144 Hz, až 16 GB RAM a terabajtové úložiště. O focení se má starat 64megapixelový hlavní fotoaparát a o energii baterie s kapacitou 5800 mAh. Mozkem mobilu má být samozřejmě aktuálně nejvýkonnější čipset od Qualcommu Snapdragon 865. Pokud po telefonu ASUS ROG Phone 3 pokoukáváte, uložte si datum 22. červenec.

Patříte mezi hráče náročných mobilních her?

Zdroj: ASUS

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)