Herní silák ASUS ROG Phone 3 zkusil AnTuTu. Výsledek asi nepřekvapí

ASUS ROG Phone 3 AnTuTu

Očekávaný herní supertelefon ROG (zkratka Republic Of Gamers) Phone 3 od firmy ASUS se co nevidět ukáže světu. V posledních týdnech se proto začaly objevovat nové informace popisující jeho vlastnosti a vybavení. Máme první reálné snímky a hromadu specifikací. Teď konečně došlo na něco, co zejména hráči her a obecně milovníci výkonu bedlivě sledují. Otestování v populárním benchmarku AnTuTu. Výsledek se objevil před pár hodinami a příliš asi nepřekvapí. ASUS ROG Phone 3 dosáhl minimálně v jednom z testů v AnTuTu obřího skóre 643 310 bodů.

Asus ROG Phone 3 AnTuTu vysledek

Toto číslo pochopitelně telefon okamžitě pasuje do role absolutního lídra žebříčku. Nutno ovšem podotknout, že ten je měsíčně aktualizován na základě minimálně tisícovky testů každého mobilu a zobrazuje průměrné bodové zisky. Doposud nejvyšší skóre svítí u přístroje Oppo Find X2 Pro, který získal v průměru 606 389 bodů. I jeho maximální hodnoty tedy byly určitě někde výš. Tak vysoko jako u nového ASUSu ale asi ne. I v budoucích průměrných hodnotách jistě bude podstatný rozdíl.

Nový ASUS ROG Phone 3 tak s největší pravděpodobností splní veškerá očekávání a bude na nějakou dobu podle AnTuTu nejvýkonnějším telefonem světa. V tomto ohledu mu už cestičku vyšlapaly jeho předchozí dvě generace. ROG Phone 2 vydržel na špici až do letošního března.

Který další telefon bude mít ambice nový herní ASUS překonat?

Zdroj: MSP

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)