TOPlist

Fotky a video ukazují reálnou podobu herního ASUS ROG Phone 3

ASUS ROG Phone 3 fotky video

Měl by být špičkou mezi herními telefony a vlastně i nejvýkonnějším mobilem současnosti. V populárním benchmarku AnTuTu dosáhl minimálně v jednom testování na obří skóre 646 310 bodů. ROG Phone 3 od ASUSu se co nevidět oficiálně ukáže a zejména hráči se ho nemohou dočkat. Doposud jsme telefon viděli jen na pár nekvalitních snímcích například z certifikací, ale teď už jeho finální podobu můžeme vidět mnohem dokonaleji. Nedávno totiž unikly promo fotky nachystané k prezentaci nového ASUS ROG Phone 3 a na sociální síti Weibo se před pár hodinami objevilo i video zachycující telefon v ruce. Díky únikům nyní známe nejen design, ale i některé další specifikace.

Nové fotky a také video například potvrzují, že telefonu ASUS ROG Phone 3 zůstane jack konektor. To je u herního mobilu jistě chválihodné rozhodnutí. Při detailním pohledu na rámeček kolem fotoaparátů (ty mají být tři) si lze všimnout nápisu „64MP Quad Bayer“. Tímto je tedy odhalen i hlavní senzor, i když na zrovna focení nebude hlavním důvodem pro nákup tohoto herního siláka. Z designového hlediska určitě stojí za zmínku i klasická konstrukce s rámečky. Pro hráče bude důležitý i fakt, že mají být přítomny dva USB-C porty a dva stereo reproduktory, které budou hrát směrem od displeje dopředu, nikoli do stran.

Vyzkoušeli jste některý z předchozích ROG telefonů od ASUSu?

Zdroj: MSP

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)