ASUS ROG Phone 2 nabídne větší výkon díky Snapdragonu 855 Plus

asus rog phone 2 snapdragon 855 + plus

Společnost ASUS nedávno skrz plakát potvrdil, že svůj herní telefon ASUS ROG Phone 2 oficiálně představí již 23. července. Cena bude pravděpodobně začínat na 18 tisících včetně DPH a tikat v něm bude vylepšený Snapdragon 855 Plus.

Qualcomm Snapdragon 855 Plus bude zároveň ve většině vlajkových lodí, které budou představeny ve druhé polovině roku 2019. Oproti standardnímu Snapdragonu 855 nabídne po stránce výkonu zlepšení o 4,2 %. O grafický výkon se bude starat čip Adreno 640, který bude o 15 % výkonnější, než jeho předchůdce. Čip má být taktován na 2,96 GHz a má jít o nejvýkonnější dostupný čipset, který bude současná Android scéna nabízet.

qualcomm snapdragon 855 plus +

Nutno podotknout, že ani současný Snapdragon 855 není žádným lenochem. Pohání telefony jako Samsung Galaxy S10 nebo OnePlus 7 Pro, což jsou špičková a bleskurychlá zařízení. Qualcomm upozorňuje, že varianta Plus zlepšuje výkon zejména v graficky náročných hrách. Při normálním používání rozdíl nepoznáme. Kromě ROG Phonu 2 se spekuluje o možném nasazení čipu do Pixelu 4, který má být představen již letos v září.

Hrajete na telefonu náročné 3D hry?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)