I Asus má mobil s minimálními rámečky. Představil se model Pegasus 4S

asus pegasus 4s

Výrobců telefonů, kteří nemají telefon s minimálními rámečky je čím dál tím méně. Nyní se z této skupiny odtrhl i Asus, a to díky představení modelu Pegasus 4S.

Asus Pegasus 4S není vlajkovým modelem

Zajímavé je to, že i když jde o první Asus telefon s trendy displejem, tak se nejedná o vlajkový model. Vidět to jde už při samotném rozlišení. Displej o velikosti 5,7″ má rozlišení HD+, což je 1440 x 720 pixelů. O výkon se stará MediaTek MT6750T, který doplňuje 3/4 GB RAM a 32/64 GB úložiště. Potěší baterie s vyšší kapacitou 4 030 mAh.

telefon asus pegasus 4s

Zadní strana má duální fotoaparát. První má 16 MPx, druhý pak 8 MPx. Zadní strana rovněž přináší čtečku otisků prstů. Přímo z krabice poběží na Androidu 7 Nougat. Nechybí ani podpora pro dvě simkarty a dnes již méně používané microUSB.

Telefon se nejprve začíná prodávat v Číně, zatím není jasné, že se objeví ve zbytku. Je hodně pravděpodobné, že pokud ano, tak jako součást ZenFone série. Dostupný bude ve dvou barvách, černé a zlaté. Oficiální cena zveřejněna nebyla, ale podle spekulací nepřesáhne 350 dolarů. To je v přepočtu zhruba 8 tisíc Kč.

Jak se vám líbí telefon s minimálními rámečky od Asusu?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

asus zenfone 9

4 důvody, proč si koupit ASUS Zenfone 9

Články Jakub Kárník Jakub Kárník
2 min. uložit na později

Komentáře (5)