TOPlist

Očekávaná hra Assassin’s Creed Rebellion už je s předstihem k dispozici: Stahujte zdarma

Assassin's Creed Rebellion android

Nedávno jsme informovali o očekávané Android hře Assassin’s Creed Rebellion. Vývojáři z Behavior Interactive minulý měsíc oznámili, kdy hra vyjde. Nakonec to ale nedodrželi, což ale není nic špatného. Hra je totiž s předstihem k dispozici už nyní a každý si ji může stáhnout do svého Android zařízení.

Assassin’s Creed Rebellion je zajímavá Android hra ze známé série

Herní sérii Assassin’s Creed pravděpodobně nemusíme blíže představovat. V posledních letech narostla do takové velikosti, že dokonce vznikl hollywoodsky film se shodným názvem. Hry vychází hlavně na PC a konzole, občas se objevila i mobilní verze. Rebellion je speciálně navržena pro mobilní telefony, což už jde poznat i z toho, že spojuje prvky stategie a RPG, zatímco normální Assassin’s Creed hry jsou většinou akční hry.

Assassin’s Creed Rebellion: Launch Trailer | Ubisoft [NA]

Assassin’s Creed Rebellion: Launch Trailer | Ubisoft [NA]

V Assassin’s Creed Rebellion v mnohém připomíná Fallout Shelter. Důvod se dá zjistit záhy, za hrou stojí Behavior Interactive, tedy vývojáři původního Fallout Shelter. Po stránce hratelnosti má mnohem blíže k hrám série X-COM, ale hraje se ve 2D pohledu. Ve hře se přesuneme do středověkého Španělska. Ve hře půjde samozřejmě o zabíjení templářů, velkou roli ale bude mít u budování základny, kde půjde rekrutovat až 40 různých postav. Hra se dá stahovat zdarma, nicméně musíte brát v potaz to, že se objevují i dodatečné nákupy za reálné peníze, které se můžou vyšplhat až na 2 999 Kč za jednu položku.

Assassin’s Creed Rebellion
Assassin’s Creed Rebellion

Máte v plánu vyzkoušet Assassin’s Creed Rebellion? Který díl v této sérii je podle vás nejlepší?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)