Asistent Bixby se neoficiální cestou dostává i na starší Samsung telefony

Asistent bixby

Asistent Bixby bude prozatím oficiálně dostupný pouze pro Galaxy S8 a S8+. To může mrzet lidi, kteří zatím chtějí zůstat u starších Samsung telefonů. Naštěstí zde máme šikovné uživatele z XDA Developers fóra, kteří už částečně Bixbyho zprovoznili.

Asistent Bixby už částečně funguje na Samsung telefonech s Nugátem

Uživatel se jménem takerhbk dokázal zprovoznit jednu část Bixby asistenta na svém telefonu Galaxy S7. Prozatím fungují informační karty, které jsou podobné například Google Now. Na další věci si budeme muset ještě chvíli počkat, ale i tak se jedná o dobrý začátek, když si vezmeme to, že Galaxy S8 ještě oficiálně nevyšel a už existuje možnost nainstalovat si Bixbyho.

Pokud máte Samsung telefon s oficiální verzí Androidu 7 Nougat, tak si můžete Bixby velmi jednoduše nainstalovat. Stačí stáhnout z odkazů na XDA apk soubory Galaxy S8 Launcheru a také Bixbyho. Jako první se musí nainstalovat launcher a poté asistent. Následně se musí Bixby v nastavení launcheru aktivovat. Poslední krok je restartování telefonu. Po naběhnutí na něj přejdete tak, že potáhnete prstem do pravé strany.

Dokázali jste Bixbyho rozjet na svém Samsung telefonu?

Zdroj: androidauthority.com, xda-developers.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)