Android Go i na větším displeji: Archos představil svůj levný telefon

archos představil android go telefon

Vypadá to, že Android GO nabírá v poslední době na síle, nedávno se představil první Samsung telefon, poté se dostalo i na první tablet s tímto speciálním systémem a nyní zde máme další novinku. Archos představil mobil, který je zajímavý velikostí displeje. Ten má úhlopříčku 5,7 palce, což je na Android GO telefon velké zařízení. A jak už je zvykem, doprovodí jej i nízká cena.

Archos představil Android Go telefon za 80 eur

Novinka od společnosti Archos, která sídlí ve Francii, se nazývá Access 57 4G a má operační systém Android Oreo Go Edition. Velký displej o velikosti 5,7″ a poměrem stran 18:9.  Rozlišení je FWVGA+ (960 x 480 pixelů). O výkon se stará dost neznámý čipset Spreadtrum SC9832E, který doplní 1GB RAM a 16GB vnitřní paměti, rozšířit jde ale o microSD karty. Nechybí podpora dual sim (2x nanoSIM).

Na zadní straně najdeme jeden hlavní fotoaparát s 8 MPx, selfie kamera na přední straně má 2 MPx. Baterie se pak zastavila na hodnotě 2 400 mAh. Do prodeje přijde tento telefon po celé Evropě až v říjnu tohoto roku, a to za cenu 80 eur. To je v přepočtu cca 2 tisíce Kč.

Jak se vám líbí tento levný telefon od společnosti Archos?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)