TOPlist

Apple Music beta pro Android? Není to vtip

apple music beta android

Už od srpna si mohou uživatelé iOS užívat na tři měsíce bezplatné služby Apple Music, která má v plánu strčit do kapsy Spotify i klasické ukládání empétrojek. I za tak krátkou dobu si na svém domácím systému získala přes 11 milionů aktivních uživatelů, nyní chce ale expandovat na Android.

Apple se v poslední době začíná zajímat o Android uživatele víc než kdy předtím. Důkazem toho je i kontroverzní aplikace Move to iOS, která má za úkol komukoli usnadnit přechod z Androidu na konkurenční platformu iOS. Vysloužila si vlnu negativní kritiky v podobě velmi špatného hodnocení v Obchodě Play.

Otestuje Apple Music beta pro Android

Informace se šíří ze známé webové stránky Betabound, kde je možné se po vyplnění informací přihlásit k beta testování věcí všeho druhu. V nabídce je i možnost si Apple Music pro Android vyzkoušet. Vše, co proto musíte udělat je se přihlásit a zkusit štěstí. Zatím není jasné, kdy se beta vůbec spustí nebo kolik šťastlivců bude do programu zapojeno. Jedno je však jisté – Apple se bude snažit představit své služby Android uživatelům v co nejlepším světle a ukázat, kdo dokáže nabídnout víc.

Apple Music Android

Zdroj: Betabound.

Johanna Kovaczicz
O Autorovi - Johanna Kovaczicz

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)