Apple vydává aplikaci pro Android, pomůže vám s přechodem na iOS

Android-to-iPhone

Na proběhnuvší konferenci společnosti Apple došlo na historicky první oznámení aplikace pro OS Android v podobě Apple Music. Trochu v jejím stínu se proto neslo ohlášení také druhé aplikace nesoucí název Move to iOS. Jak již název napovídá, jedná se o pomůcku, která se postará o náš přechod na systém iOS.

Apple Move to iOS

Apple Move to iOS

Pokud se tedy rozhodneme zakoupit některé z mobilních zařízení s logem nakousnutého jablka na zádech, nová aplikace zabrání jakékoli ztrátě důležitých dat a umožní velmi jednoduchý a plynulý přechod. Oba přístroje stačí bezdrátově spojit a následně přenést všechna důležitá data jako jsou kontakty, webové záložky, historie zpráv, fotografie, videa, mailové účty, kalendáře, tapety a dokonce muziku. Hudba, kterou budeme chtít přenést, však nesmí obsahovat žádnou ochranu autorských práv. Nakonec se nám dostane pomoci se stažením aplikací, které jsou dostupné na systému iOS zdarma. Placené aplikace je poté nutno znovu zakoupit.

Vydání aplikace pro nás není zase takovým překvapením, i Google nabízí podobnou službu pro přechod z iOS na Android již delší dobu. Tu naleznete zde.

Zdroj: phonearena.com

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)