Aplikace YouTube má novou experimentální funkci

YouTube experiment titulky ztlumení

Předplatitelé služby YouTube Premium mají k dispozici novou funkci, která spadá mezi občas zveřejňované testovací experimenty. Aktivuje se tradičně na webu, nicméně je určena mobilním aplikacím pro Android a iOS. Jde o možnost zrušit ztlumení výsledků vyhledávání na mobilu. V praxi to znamená, že u videí, která se objeví po vyhledání nějakého pojmu, bude možné zrušit automatické ztlumení zvuku a zobrazení přiložených titulků.

YouTube
YouTube

“Dnes se ve výsledcích vyhledávání zobrazují videa s vypnutým zvukem a zapnutými titulky. Tato nová funkce umožňuje zrušit vypnutí zvuku výsledků a skrytí titulků u videí. Když zadáte vyhledávání a na obrazovce se zobrazí výsledek, můžete si všimnout, že se začne automaticky přehrávat. Pokud u výsledků chcete zrušit ztlumení, klepněte na ikonu reproduktoru u aktuálně přehrávaného videa,” stojí v popisu novinky na webu s možností její aktivace.

YouTube experiment titulky ztlumení ukázka

YouTube také upozorňuje, že aby tento prvek fungoval, musí mít uživatelé v nastavení povoleno přehrávání v informačních kanálech (Nastavení > Obecné > Přehrávání v informačním kanálu). Experiment prý bude dostupný do 30. června.

Jak často sledujete videa na stránce s výsledky?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)