Nevíte, co si zabalit na dovolenou? Aplikace PackKing vám pomůže vybrat

co si zabalit aplikace packking

Začalo léto a s ním i prázdniny, které jsou pro spoustu lidí příležitostí pro cestování a poznávání nových míst. Jakmile máte vybrané místo, zařízenou dopravu a ubytování, tak vám nic nebrání vyrazit na cestu. Než tak však učiníte, čeká vás ještě jedna, pro mnoho lidí nepříliš oblíbená věc, balení zavazadel. Balení je zdlouhavá a nudná činnost. Člověk často na spoustu věcí zapomene. Abyste takové situaci předešli, můžete využít služeb šikovné aplikace PackKing, která vám poradí, co si s sebou zabalit. Jejím cílem je balení usnadnit a doporučit nejrůznější věci na základě povahy vaší cesty. Nezáleží na tom, kam jedete, aplikace vám poradí, co si zabalit na dovolenou k moři, na tábor, nebo na vodu, stačí jen zadat požadované parametry.

Aplikace poradí, co si zabalit na dovolenou i na tábor

Použití aplikace je naprosto jednoduché. Stačí vytvořit nový seznam, zadat termín a délku trvání cesty, informaci o využité dopravě, jaké očekáváte počasí a výběr aktivit, kterým se v rámci cesty chcete věnovat. Aplikace na základě těchto údajů vygeneruje seznam věcí, co si zabalit vycházející ze zkušeností cest o podobných parametrech. Můžete také přidat vlastní aktivitu a upozornit na možnost praní prádla. Pak už stačí jen kliknout na tlačítko „Vytvořit balící seznam“.

Následně se zobrazí seznam doporučeného oblečení a věcí pro účely, které jste sami zadali. Seznam je rozdělený do několika kategorií, jako je například oblečení, hygiena, nebo dokumenty. V případě oblečení aplikace ukáže nejen co si zabalit, ale i počet kusů. Vybrané položky označíte stisknutím plus v levé části nabídky. Tyto položky jsou následně přidané do seznamu věcí, které si vezmete s sebou, jakmile je máte uložené v kufru, můžete je v aplikaci rovnou odškrtnout.

Nákupní seznam a úkoly před cestou v jednom

Díky návrhům si můžete vzpomenout na věci, které budete při cestě potřebovat, ale musíte je teprve zakoupit. Aplikace obsahuje možnost vytvoření nákupního seznamu, všechny informace o balení tak máte přehledně po ruce a na jednom místě. Velice užitečná je pak záložka úkoly, která obsahuje nejrůznější aktivity, které lidé před cestou nejen k moři dělají. Příkladem může být smazání paměťových karet, odpojení spotřebičů, nebo návštěva kadeřníka.

PackKing je zajímavou aplikací pro zobrazení návrhů věcí, které je dobré s sebou zabalit pro nejrůznější příležitosti. Jejím smyslem je pomoci uživatelům připravit se na nejrůznější podmínky tak, aby si dovolenou, nebo jen služební cestu užili naplno a nemuseli se o nic starat. Nápomocná může být také při cestě zpět. Díky hotovému seznamu a jeho odškrtávání se můžete ujistit, zda jste si dovolené odvezli vše, co jste si přivezli.

Packing List for Travel - Pack
Packing List for Travel - Pack

Jaké aplikace pro usnadnění cestování používáte vy?

Barbora Koďousková
O Autorovi - Barbora Koďousková

Už jako malá propadla kouzlu počítačů a probouzejících se technologií. Své nejnovější poznatky vždy nadšeně sdílela se svým okolím. Přes svůj první, tlačítkový telefon Ericsson… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)