Aplikace Mobilní banka od Komerčky přináší vylepšené funkce i tmavý režim

aplikace mobilní banka

Komerční banka v tomto týdnu oficiálně vypustila vylepšenou verzi své aplikace pro internetové bankovnictví Mobilní banka a Mobilní banka Business. Kromě doplnění funkcionality Mobilní banka v obou svých verzích umožňuje také tmavý režim a slibuje přehlednější ovládání, založené na zkušenostech reálných uživatelů.

Mobilni Banka
Mobilni Banka
Mobilní banka Business
Mobilní banka Business

Mobilní banka: tmavý režim i přihlášení rozpoznáním obličeje

Komerční banka se ve své zprávě nechává slyšet, že při vývoji nové verze aplikace Mobilní banka a Mobilní banka Business využívala zkušeností tisícovky reálných uživatelů. Tedy klientů svých i konkurenčních institucí. Výsledkem by tak dle jejich slov mělo být uživatelsky maximálně přívětivé prostředí s jednoduchým a intuitivním ovládáním. Na základě těchto zjištění pak menu aplikace obsahuje pouze pět položek, jejichž označení taktéž vychází z výše zmíněného testování. Co se týče vlastní funkcionality, aplikace navyšuje denní limit pro platby do maximální výše 500 000 Kč a umožňuje zobrazení doplňkových služeb k platebním kartám, jako je například pojištění. Snadno se také dostanete k platbě, QR platbě a funkci „Zaplať mi“. Inovací prošly také detaily transakcí, které by nyní měly poskytovat víc informací přehledněji.

Aplikace Mobilní banka je připravená také na příchod nejnovějšího Androidu 10, o čemž svědčí i přidaný tmavý režim. Kromě toho majitelům zařízení s operačním systémem Android 9 a vyšším nabízí možnost přihlášení pomocí funkce rozpoznání obličeje. Popsané funkce by pak měly být dostupné pro obě verze aplikace.

Vyhovuje vám nová verze aplikace Mobilní banka?

Zdroj: KB

Barbora Koďousková
O Autorovi - Barbora Koďousková

Už jako malá propadla kouzlu počítačů a probouzejících se technologií. Své nejnovější poznatky vždy nadšeně sdílela se svým okolím. Přes svůj první, tlačítkový telefon Ericsson… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)