Apex Legends Mobile končí. EA nebylo spokojeno s kvalitou

Apex Legends Mobile konec oznámení

Z mapy mobilních her a také obchodů AppStore a Google Play zmizí jeden velmi významný titul. Společnost Electronic Arts (EA) oznámila, že se rozhodla ukončit vývoj a provozování hry Apex Legends Mobile. Konec odlehčené variace ještě slavnější Battle Royale střílečky pro PC bude pro řadu hráčů nemilým překvapením. EA i vývojáři z Respawn Entertainment však v oficiálním vyjádření uvedli, že hra “začala zaostávat za stanovenou laťkou kvality, kvantity a kadence”. Apex Legends Mobile úplně přestane fungovat 1. května 2023.

“Okolnosti mimo naši kontrolu nám neumožní udržet vysokou kvalitu zábavy a obsahu, kterou si hráči zaslouží,” stojí v prohlášení na Twitteru. Už do několika hodin by však měla zmizet z obchodů s aplikacemi a oficiálně přestávají fungovat také nákupy uvnitř hry. Naspořené virtuální peníze se dále dají využít, ale od května už budou úplně bezcenné. Vložené reálné peníze společnost ani nebude refundovat. Na Google Play má momentálně hra Apex Legends Mobile u počítadla instalací +10 milionů. Hra vyšla na Android vloni v květnu.

Kolik znáte hráčů Apex Legends Mobile?

Zdroj: 9to5

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)