Skvělá zpráva: Apex Legends vyjde ještě letos na Android!

apex legends android

Na poli mobilních stříleček jsou aktuálně tři vládci – PUBG Mobile, Call of Duty Mobile a Fortnite. Všechny tři značky si přitom můžeme zahrát i na PC a konzolích. Jedno velké jméno zde však chybí. Ano, jde o Apex Legends, který dle generálního ředitele EA Andrewa Wilsona vyjde na Android ještě letos.

Tento fakt Andrew potvrdil na jednom z konferenčních hovorů. Půjde o tzv. soft launch což znamená, že hra bude ze začátku k dispozici pouze na vybraných trzích, než bude vydána globálně. Zatím však nemáme žádné informace o tom, které země budou mezi vyvolenými. Už dříve se spekulovalo o tom, že hra vyjde během fiskálního roku 2021, který začíná 1. října 2020.

Apex Legends Lost Treasures Collection Event Trailer

Apex Legends Lost Treasures Collection Event Trailer

Stejně jako na PC a konzolích můžeme očekávat, že bude hra k dispozici zdarma. Za vývojem stojí studio Respawn Entertainment, které stojí například za sérií Titanfall. Ve hře se aktuálně nachází 13 legend, přičemž každá má svou jedinečnou schopnost. Co se týče hardwarových nároků, můžeme očekávat podobné požadavky jako u výše zmíněných konkurenčních titulů.

Těšíte se na Android verzi Apex Legends?

Zdroj: phonearena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

nejocekvanejsi android hry roku 2020

10 nejočekávanějších Android her v roce 2020

Hry David Trlica David Trlica
4 min. uložit na později

Komentáře (3)