Nejsilnější mobily za leden 2021 podle AnTuTu: Kdo sesadil Xiaomi Mi 11?

AnTuTu leden 2021

Twitterový účet populárního benchmarkového nástroje AnTuTu zveřejnil žebříček nejvýkonnějších mobilů za uplynulý měsíc, tedy leden 2021. Jedná se o seznam platný pro Čínu, jelikož některé modely ještě nejsou, případně nebudou dostupné ve světě. Tradičně jsou v něm seřazeny nejsilnější telefony, které v daném měsíci zaznamenaly alespoň tisícovku měření. Jejich výsledky jsou pak zprůměrované. Minulému žebříčku vévodil nový vlajkový Xiaomi telefon Mi 11. Ten se ale tentokrát musel sklonit před novým vládcem. O poznání lepšího výsledku totiž dosáhl telefon IQOO 7. V galerii najdete také výsledky telefonů ze střední třídy.

Stejně jako aktuálně nejvýkonnější Xiaomi i novinka od IQOO sází na procesor Snapdragon 888, který se ukazuje jako silnější než Kirin 9000 od Huawei. Rozdíl mezi prvním a druhým místem je v tomto případě celkem velký. Jde o více než 23 tisíc bodů. IQOO 7 je v žebříčku AnTuTu za leden 2021 nejlepší se 728 784 body. Jelikož se brzy čeká příchod konkurenta Xiaomi Mi 11 Pro, můžeme se patrně brzy těšit na další střídání. Nebo ne?

Který další telefon by mohl brzy zabrat první místo?

Zdroj: AnTuTu

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)