TOPlist

Hra Angry Birds AR: Isle of Pigs vychází na Android. A je sakra zábavná!

angry birds isle of pigs ar rozšířená realita

Původní hra Angry Birds je dnes již v podstatě kultovní záležitost. Jedná se o jednu z prvních opravdu světoznámých mobilních her, která se nakonec dočkala několika pokračování, filmu, plyšáků i oblečení. Studio Rovio chce jít dále z dobou a tak v březnu oznámilo další hru Angry Birds AR: Isle of Pigs. Jedná se o hru, která využívá rozšířené reality. Ta je delší dobu dostupná na iOS a nyní vychází také na Android.

Angry Birds AR: Isle of Pigs Trailer

Angry Birds AR: Isle of Pigs Trailer

Podstata hry je stejná, jako původní Angry Birds. Musíte trefovat a zabíjet zelená prasata natahováním ptáků na jejich náhodně postavené pevnosti a vydělávat mince na základě toho, jak dobře je trefíte. AR verzi hry můžete hrát na jakémkoliv rovném povrchu tak, že na ni nasměrujete fotoaparát. Pevnost se následně objeví kdekoliv zvolíte a ovládání je jednoduché. Musíme říci, že jsme v redakci hru zkusili a jedná se o opravdu povedenou zábavu. Rovio rovněž přislíbilo další obsah a pravidelné updaty.

Hra je dostupná zdarma, ovšem s reklamami, které je možné za 3,99 dolarů odstranit. Dále je možné si za reálné peníze kupovat různá vylepšení či nové druhy ptáků. Angry Birds AR: Isle of Pigs si zahrajete na jakémkoliv zařízení s Androidem 7.1 či novějším s podporou ARCore.

Angry Birds AR: Isle of Pigs
Angry Birds AR: Isle of Pigs

Hráli jste někdy Angry Birds?

Zdroj: androidpolice.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)