Král Androidu – jaký TOP model je, podle vás, za rok 2014 nejlepší?

top android1

Komerční článek

Vlajkové lodě a high-end modely poskytují svým uživatelům to nejlepší, co v danou chvíli trh a technologie nabízí. Pyšní se bohatou výbavou zahrnující vysoký výkon, skvělé displeje nejen po stránce rozlišení, ale i barev, pozorovacích úhlů a dalších kritérií. Nechybí ani kvalitní fotoaparáty, které za posledních pár let urazily pořádný kus cesty. Novým trendem se stala i snaha o zvýšení vodě odolnosti. Některé modely tak nemají problém přežít pod vodní hladinou po omezený čas. Všechny tyto parametry jsou vykoupeny často vysokou pořizovací cenou, která z přístrojů dělá luxusní zboží, po kterém sáhne ten, kdo nerad dělá kompromisy. Od začátku měsíce běží naše každoroční anketa Android Roku. Jaké telefony jsme nominovali v kategorie TOP Android a jakým byste dali hlas vy?

top android1

Huawei Ascend Mate 7

Ascend Mate 7, který jsme nedávno recenzovali, staví na pěkném vzhledu i ohromné baterii, jejíž kapacita se zastavila na 4 100 mAh. V 7.9mm těle se jedná o slušnou porci. Z další výbavy můžeme zmínit velký šestipalcový displej, který telefon řadí do oblíbené kategorie phabletů. Recenzi najdete zde. Nezaostává ani v další hardwarové výbavě. Nabízí šesti palcový Full HD displej, osmijádrový procesor HiSiliconKirin925 nebo 2/3 GB operační paměti (záleží na variantě).

Huawei Ascend Mate 7 (2)

Huawei Ascend Mate 7 vrchní strana

hlasovat tlacitko

Samsung Galaxy S5

Letošní vlajková loď jihokorejského výrobce nabízí dostatečný výkon, povedený fotoaparát a (klasicky) SuperAMOLED displej. Někteří jej kritizují za stále podobně zpracované plastové tělo, jiní oponují možností snadno vyměnit baterii. Výbava je následující. 5,1″ SuperAMOLED s rozlišením 1080 x 1920 pixelů, čtyřjádrový Snapdragon 801 s taktem 2,5 GHz a 2 GB RAM k tomu. Recenzi najdete zde.

samsung galaxy-s5-back-in-4-colors

Samsung Galaxy S5 vypínací tlačítko

Podpořte své favorita v anketě Android Roku 2014 a vyhrajte. Po víkendu končíme!

Samsung Galaxy Note 4

Jihokorejský gigant příchodem modelu Note de facto vytvořil segment tabletofonů nebo phabletů, chcete-li. Přístroje s velkou úhlopříčkou se ne každému líbí, příznivci naopak oceňují dostatek místa k vykonávání pracovních úkolů či hraní her. Note 4 se stejně jako jeho přechůdci dodává s interaktivním stylusem, jež usnadňuje ovládání. Výbava je špičková. Procesor Qualcomm Snapdragon 805 s taktem 2,7 GHz, 5,7″ Super AMOLED displej s QuadHD rozlišením (2560 x 1440 pixelů) nebo 3 GB RAM. Přečtěte si i naší recenzi.

samsung galaxy note 4

Samsung Galaxy Note 4 - přední strana, displej (3)

hlasovat tlacitko

V anketě Android Roku byly nominovány i následující modely:

Rozhodněte, který z nich získá titul Android Roku 2014! Hlasování probíhá do konce listopadu.

Co mohu vyhrát?

Ceny pro hlasující v anketě AndroidRoku.cz jsou:

  • 1x nejlepší tablet
  • 1x nejlepší smartphone z kategorie TOP Android smartphone
  • 1x nejlepší smartphone z kategorie Android smartphone
  • 1x nejlepší smartphone z kategorie Kompaktní Android
  • 2x tablet Nexus 7 II od společnosti Google

nexus-7-ii

Chybí zde váš favorit? Napište nám svůj tip do komentářů s argumenty, proč je právě on ten nejlepší.

hlasovat tlacitko

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (74)