Invaze moderních technologií udeří v dalších městech. Která to budou?

Android RoadShow náhledový obrázek článek

Přijďte se bavit, vzdělávat a především vyhrát hodnotné ceny od partnerů akce. Přivezeme vám TOP telefony i tablety, technologické vymoženosti v podobě chytrých brýlí Google Glass, létajících dronů, robotických Sphero koulíchytrých sekaček Romobow a dalších zajímavostí do vašeho města. Připravte si otevřené hlavy pro zajímavé přednášky a rozhovory s výrobci. Těšte se na doplňkový program, soutěže a tematické stánky. Android prostě jede a my s ním!

Hlasujte a vyhrajte

10 důvodů, proč přijít na Android RoadShow 2014

  • Možnost vyzkoušení největšího technologického hitu – Google GLASS.
  • Soutěže o chytré telefony a příslušenství.
  • Létající droni, robotické koule, chytré sekačky a další.
  • Smart Home – chytré hračky do domácnosti.
  • Android Chytré Hodinářství – všechny chytré hodinky pohromadě.
  • Game Hall – zahrajte si hru a vyhrajte hlavní cenu.
  • Miss Android RoadShow – soutěž pro dívky o ceny od společnosti HTC.
  • Android Shop – kupte si trička, polštářky, samolepky…
  • Spousty zajímavých přednášek a prezentací.
  • Panelová diskuze – otázky na tělo pro naše hosty, výrobce i vystavovatele.

morgan freeman google glasstesla model s bez mesta SAMSUNG CSC

Letošní ročník Android RoadShow 2014 má za sebou dvě úspěšné zastávky v Praze a v Ostravě. Tím ale zdaleka nekončíme! Nově spouštíme hlasování, ve kterém rozhodnete o tom, kam se za vámi vypravíme. Podzimní část 4. ročníku největšího setkání Android fanoušků je ve vašich rukách. Bude znovu Praha? Ostrava? Uvidíme se v Hradci, Brně? Nebo snad v některém z měst, kde Android RoadShow dosud nebyla? Je to jen na vás!

Android RoadShow

Android RoadShow letos opět povyrostla, máte se tedy skutečně na co těšit. Chytré telefony, robotické hračky i pomocníci v domácnosti, chytré brýle Google Glass, spousta zajímavých přednášek a několik soutěží o hodnotné ceny. To vše vám přivezeme tam, kam si zvolíte. Aby bylo hlasování spravedlivé, rozhodli jsme se každý hlas zpoplatnit symbolickou částkou 50 Kč. Hlas se stává zároveň i vaší zvýhodněnou vstupenkou na akci a zahrnuje drobné občerstvení pro každého.

Hlasujte a vyhrajte

Jak hlasovat?

Hlasovat můžete na stránce Android RoadShow. Na výběr je ze 30 největších měst v České republice. Přijedeme do 4 prvních měst, kde se podaří nasbírat alespoň 300 hlasů. Pokud chcete, abychom dorazili právě k vám, nebojte se o nás říct i svým přátelům a známým a podpořit největší Android setkání u nás. A co se stane, když zaplatíte 50 Kč a vaše město nenasbírá 300 hlasů? V takovém případě od nás dostanete možnost proměnit hlas za vstupenku do vámi vybraného “vítězného města”. Nechce se vám jet, nebo je to již daleko? Nevadí. Svých 50 korun budete moci uplatnit v našem připravovaném e-shopu, vyměnit je za Premium členství, nebo se stát “donátorem” Android RoadShow.

Snímek obrazovky 2014-08-10 v 14.48.11

Hlasujte, ušetřete a vyhrajte

Hlasováním máte nejen možnost ovlivnit, kam se Android RoadShow po prázdninách podívá, ale zároveň ušetřit. Po ukončení hlasování bude cena vstupenky v předprodeji 80 Kč, na místě pak bude stát 100 Kč. Hlasováním získáte nejen 50% slevu, ale také možnost ovlivnit místo konání a navíc vyhrát.

Jako vždy pro vás máme i nějakou tu soutěž. Jeden z hlasujících má šanci vyhrát Google Nexus 7, pro ostatní jsou tu další drobné ceny od redakce Světa Androida (ceny a pravidla zde). Kromě těchto cen můžete vyhrát tričko z limitované kolekce Android RoadShow za pozvání 10 kamarádů, kteří s vámi na akci dorazí.

Hlasujte a vyhrajte

Hlasovat můžete jen do 12. 9. 2014, tak neváhejte!
Podívejte se, jak probíhala jarní část Android RoadShow v Praze a v Ostravě!

AndroidRoadshow praha

vstupenka ARS

Pokud jste Premium uživatel, pak máte vstup na Android RoadShow zdarma! Chcete se podílet na rozhodování o místě konání? Vyberte si město pro které chcete hlasovat, přijďte na akci a my vám částku za hlasování vrátíme.

Zahrajte si na nejvýkonnějších zařízeních v GAME HALL a vyhrajte Nvidia Shield Tablet.

shield-tablet-controller-header-image

Zúčastněte se Miss Android RoadShow – soutěž pro dívky

HTC-Miss-roadshow-vyhry

5. Petra Ambrozková

Partneři Android RoadShow 2014

partneři

Hlasujte a vyhrajte

Další informace vám přineseme v průběhu hlasování.
Hlasovali jste? Podělte se s ostatními, které město má vaši podporu!

Tady :)

Těšíme se na vás, ať už to bude kdekoliv! www.AndroidRoadShow.cz

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (69)