Android RoadShow odstartovala v Ostravě – Google Glass, elektromobil i fitness

SAMSUNG CSC

AndroidRoadshow 2014 má za sebou první úspěšnou zastávku. O víkendu jsme zavítali do ostravského hotelu Clarion, abychom vám ukázali ty nejnovější technologie a také kus práce, který jsme během zimní přestávky udělali. AndroidRoadshow tak byla větší a atraktivnější než kdykoliv předtím.

Android RoadShow náhled

10 důvodů, proč přijít na Android RoadShow 2014

 • TOP telefony a příslušenství na jednom místě.
 • Možnost vyzkoušení největšího technologického hitu – Google GLASS.
 • Soutěže o chytré telefony, příslušenství a další úžasné ceny.
 • Spousty zajímavých přednášek a prezentací.
 • Létající droni, robotické koule, chytré sekačky a další.
 • Android Chytré Hodinářství – všechny chytré hodinky pohromadě.
 • Game Hall – zahrajte si hru a vyhrajte hlavní cenu.
 • Miss Android RoadShow – soutěž pro dívky o hodnotné ceny.
 • Poradna Svět Androida – nevíte si s něčím rady? Nevadí, poradíme vám.
 • Android Shop – kupte si trička, polštářky, samolepky…

registrace roadshow

Novinky na Android Roadshow

Letos toho máme k ukázání více než kdy jindy. Proto jsme naše stánky tematicky rozdělili a každý z nich se věnoval jinému segmentu chytré elektroniky.

program

SmartHome

Zajímají vás technologie, které obohatí váš domov a vám zjednoduší život? Chytrá televize, meteostanice napojená přímo na váš smartphone nebo třeba žárovka, kterou můžete ovládat z tabletu? To vše jste si mohli prohlédnout. Kromě toho také “kolík” od Googlu s názvem Chromecast, jenž udělá z každé televize multimediální centrum nebo Leap Motion, díky kterému můžete bezdotykově ovládat svůj počítač.

SAMSUNG CSC

Myslíme i na vaše zahrádky, kterým jsme přivezli ukázat robotické sekačky Robomow.

IMG_20140531_134954

SmartFit

Běháte, cvičíte, ale stále to není ono? Nebo jste ještě nezačali, protože vám chybí motivace? Na stánku SmartFit možná najdete, co hledáte. Fitness náramky nebo zařízení, které na základě vašeho tepu a dechové frekvence stanoví, v jaké jste kondici, byly centrem zájmu návštěvníků. A třeba taková chytrá váha, která změří kolik tuku máte v těle a následně odešle údaje přes Wi-Fi do počítače, je jistě skvělým motivátorem.

SAMSUNG CSC

Chytré hodinářství

S chytrými hodinkami se v roce 2014 naplno roztrhl pytel. Jak si ale vybrat? Od toho na Android Roadshow najdete chytré hodinářství a v něm jednotlivé modely hodinek. Když si k tomu připočtete rady a zkušenosti našich redaktorů, určitě se vám nějaký “ciferník” zalíbí.

SAMSUNG CSC

Selfie TV

Rádi se chlubíme, jak super fanoušky máme. Abyste se mohli svým kamarádům pochlubit také, spustili jsme Selfie TV, která sbírá fotky od vás, návštěvníků, a v reálném čase je ukazuje na obrazovce. Po skončení akce všechny fotky najdete na Instagramu. Ukažte všem, že právě vy jste si vyzkoušeli Google Glass nebo ostatní hi-tech hračky.

Jak se do Selfie TV dostat?

 • Přijďte na AndroidRoadshow 2014.
 • Vyfoťte se a fotku přidejte na Instagram.
 • Nezapomeňte na hashtag #selfietvars.

Vyzkoušeli jste si Google Glass a omrkli Teslu Model S

Google Glass stále nejsou běžně dostupným zbožím, hodně z vás proto ocenilo možnost si je vyzkoušet. Zájem byl tak velký, že jsme s sebou měli rovnou dvoje. Jak se vám brýle budoucnosti líbily?

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SvětAndroida již dávno není jen o telefonech. V Ostravě jsme oslovili i automobilové nadšence. Mohli jste si prohlédnout pravděpodobně nejpoužitelnější elektromobil na světě, Tesla Model S. Kromě parádních jízdních vlastností najdete na jeho palubě i multimediální centrum poháněné chipsetem od Nvidie.

10336647_551061361681929_976084313134974691_n

Soutěže o hodnotné ceny od našich partnerů

Důvod navíc proč přijít? Telefony a další ceny, které si můžete odnést. V Ostravě jsme rozdali telefon Acer Liquid Z5, vlajkovou loď HTC One M8 a spoustu dalšího.

SAMSUNG CSC

registrace roadshow

Prémium uživatelé mají vždy výhody

Věrnosti si velmi ceníme a děkujeme těm, kteří nás podporují koupí prémium účtů. Na každé AndroidRoadshow jsou pro naše VIP čtenáře připraveny výhody. Tak například. Díky řadě výhod se vyhnete řadě před vstupem. Nemusíte stát frontu, která se (i přes naši snahu) občas natáhne. Jako bonus pak máme pro prémium uživatele i soutěž navíc. Staňte se i vy prémium uživatelem.

SAMSUNG CSC

Přednášky a prezentace

AndroidRoadshow není pouze o omrkávání hi-tech technologií. Po každé pro vás máme připravený program, jenž je nabit přednáškami a prezentacemi.

20140531_101230

20140531_101302

V Ostravě proběhlo:

 • Budoucnost mobilních aplikací
 • Nvidia novinky pro rok 2014
 • Rudý Android – příval telefonů z Číny
 • Interaktivní přednáška s Google Glass
 • Telefony Acer útočí
 • Auta budoucnosti – Tesla Model S

SAMSUNG CSC

Jak vidíte, pro každého máme něco. Jaká přednáška zaujala nejvíce vás? Podělte se s námi v komentářích. Nesmíme zapomenout ani na tradiční panelovou diskuzi, kdy se vy ptáte všech zúčastněných speakrů na otázky, co zajímají vás.

Miss AndroidRoadshow – ta nejhezčí vyhrává

Proč doma nenechávat svou drahou polovičku? Třeba proto, aby se mohla zapojit do každoroční ankety Miss Android Roadshow a vyhrát některý z chytrých telefonů. Soutěž probíhá až do poslední zastávky AndroidRoadshow, která proběhne na podzim.

SAMSUNG CSC

Jak se zapojit a vyhrát?

 • Přijďte na AndroidRoadshow 2014.
 • Nechte se vyfotit naším fotografem, čímž se automaticky zařazujete do soutěže.
 • Na webu podpořte svou favoritku.

miss android roadshow

Partnerem Miss AndroidRoadShow je společnost HTC.

Game Hall – přijďte si pohrát i vyhrát

Již tradičním stánkem naší AndroidRoadshow je Game Hall. Tedy místo, kde se setkají všichni “pařani” a hračičkové. V Ostravě se Game Hall ukázal v plné síle. Mohli jste si zalétat s AR Dronem nebo si zajezdit se starší i novější generací Sphero koulí na připravené dráze. Stejně jako loni probíhá po celou AndroidRoadshow soutěž o nejvyšší skóre v námi vybrané hře. Loni jsme hráli pařbu Dead Trigger 2, letos závodíme ve hře Asphalt 8. A na čem hrajeme? Herní zážitek určitě umocní telefon HTC One M8, jenž nabízí parádní displej, dostatek výkonu a stereo ozvučení.

SAMSUNG CSC

Partnerem Game Hallu je společnost Nvidia.

Nabíjecí stojany a Relax Zone

Vybije se vám na AndroidRoadshow telefon? Žádný problém, stačí ho odložit do uzamykatelných nabíjecích stojanů. Zatímco se telefon nabíjí, vy můžete odpočívat v Relax Zone.

SAMSUNG CSC

Stánky našich partnerů

Android Roadshow by nebyla ani z půlky tak zajímavá, kdyby na ní nebyli naši skvělí partneři.

T-Mobile

SAMSUNG CSC

Nvidia

SAMSUNG CSC

HTC

SAMSUNG CSC

20140531_132809

Acer

SAMSUNG CSC

Belkin

SAMSUNG CSC

Chip a Maxim

SAMSUNG CSC

 

Kde se sejdeme příště?

Android RoadShow mapa Ostrava a Praha

Měli jste to do Ostravy daleko nebo vám nevyhovoval termín? Nebojte, AndroidRoadshow je teprve na začátku. Ještě před prázdninami se s námi stihnete potkat v Praze. Kdy? 21.6. Kapacita je jako vždy omezena, proto se neváhejte registrovat.

registrace roadshow

partneři ARS 2014

Galerie

SAMSUNG CSC

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

posily do týmu

Hledáme nové posily do týmu Svět Zítřka

Články Petr Mišák Petr Mišák
6 min. uložit na později

Komentáře (31)