Menu

Svět Androida spouští „Premium účty“ se sloganem „Buďte nám blíž“

svet-androida-premium-android-gold

Jak celý nápad s premium účty vznikl a proč? Jistě víte, že již tři roky vám přinášíme ty nejzajímavější informace ze světa Androida a vždy jsme se od běžných online médií snažili odlišit. Ať už extra soutěžemi, vlastní Android RoadShow, školeními, nebo letním hopsáním v Google+ kamionu :)

Děláme toho mnohem více, ale o tom až jindy. Rádi bychom v trendu být jiní a přinášet víc než ostatní pokračovali. Proto jsme se rozhodli do redakčního hrnce hodit několik klíčových ingrediencí a pečlivě na mírném ohni po dobu několika měsíců vařit, dusit a péct. Bylo nám jasné, že vás neopijeme rohlíkem a je potřeba pořádně potrápit mozkové závity, aby výsledek stál za povšimnutí. Obzvláště s českou náturou, kdy jeden nespokojený překřičí dav spokojených. Rozhodně se nesnažíme tvářit, jako kdybychom chtěli udělat díru do světa a byli bůhví jak velkými inovátory. Naopak, snažíme se vám sdělit, že jsme připraveni intenzivně vylepšovat a diskutovat na základě vašich návrhů a doporučení.

Zní to zajímavě, chci se dozvědět více!

 

Z jakých ingrediencí jsme vařili “premium účty”?

 • nechceme zpoplatňovat obsah
 • chceme vám dát něco navíc, než ostatní
 • vadí nám otravná reklama
 • setkávat se s vámi osobně, pustit si vás více k tělu :)
 • ty věrné z vás pustit do VIP sekce
 • propojit se s novou aplikací Svět Androida
 • přihlásit se a využít výhody vlastního účtu
 • lépe naslouchat a více se věnovat čtenářům
 • transparentní komentáře
 • extra soutěže
 • …a několik přísně tajných ingrediencí, bez kterých se žádný dobrý recept neobejde :)

Vyhody premium

Premium účty spouštíme v režimu BETA a za zaváděcí ceny. Proč v režimu beta? Protože víme, že k dokonalosti je ještě cesta dlouhá, ale věříme, že se na ní vydáme společně. Cena premium účtu je natolik lidová, že si jí bude moci dovolit naprosto každý!

Zní to zajímavě, chci se dozvědět více!

„Buďte nám blíž“

Připravili jsme pro vás tzv. “premium účty” – výhody, které přináší nejlépe vystihuje jejich slogan „buďte nám blíž“. Za vaší důvěru a podporu vám chceme nabídnout pocit být naší redakci blíže a cítit se u nás jako doma. Podílet se na chodu portálu Svět Androida, ovlivňovat jeho další kroky, dozvědět se novinky dříve než ostatní, být zkrátka tou elitou ve VIP zóně.

Velkou výhodou je, že vše, na co jste doposud byli zvyklí, zůstává. Je tedy jen na vás, zdali se rozhodnete podpořit tento projekt a zapojíte se do VIP Android komunity. Pevně věříme, že ano a těšíme se na vás.

Za celý redakční tým Svět Androida
Petr Mišák – manager a zakladatel projektu

Zní to zajímavě, chci se dozvědět více!

Svět Androida premium Android gold

Vyhody premium

 

Komentáře

Ivo Procházka

4.3.2013 15:17

Tak jsem se s tím Pay Palem, doufám že úspěšně, popral. Doufám, že to bylo naposledy a do půl roku bude možnost platit přímo online ze svého účtu.

Stanislav Ošmera

4.3.2013 15:47

take jsem vas podporil, ani tak nejde o nejake vyhody, ale opravdu delate pro komunitu celkem dost, takze si nejake ty drobne zaslouzite.

Faldicek

4.3.2013 17:51

No tak jsem se rozhodl vás podpořit, web pravidelně sleduji a byl jsem už i na pár akcích, a opravdu si to zasloužíte. Jak už bylo řečeno, večer v hospodě mě stojí víc, takže proč ne :-) Paypal již vlastním, takže nebyl problém, ale k platbě kartou, nevím co to obnáší atd. ale nebylo by možné to udělat podobně jako to mají obchody? Tedy přes zabezpečenou platební bránu?

Mach4

Petr MišákAdministrátor 21

4.3.2013 18:51

oNMraz:
Technicky by to určitě možné bylo, ale z pohledu bezpečnosti by to nebyla nejlepší volba. Pokud můžu doporučit, nechte si prohlížeč vaše login údaje pamatovat. On je pak za vás předvyplní a vy dáte jen OK :).

Rostislav Bacovsky:
Na setkání premium uživatelů se už taky moc těšíme. Díky za podporu.

Vladimír Keřka:
Psali jsme, že dáme k dispozici screan a tak se i stalo. Ale nebojte, aplikace bude velmi brzo následovat.

Jirka Gajdušek
Už brzo se dočkáte prvních článku z posíleného týmu. Čili posily postupně zapojujeme.

walley:
Moc díky za návrh. Doposud jsem o bitcoinech neslyšel, ale Google rychle poradil :). Vypadá to zajímavě, ale nevím, zdali by nám bitcoiny byly něco platné v ČR. Co myslíte?

Petr Janík, Ivo Procházka, Stanislav Ošmera, Faldicek
Díky za podporu.

Faldicek:
Určitě by to bylo možné a aktuálně na tom již začínáme pracovat.

Těšíte se už na novou aplikaci Svět Androida a na soutěže?

Pepa

Pepa

4.3.2013 20:23

Včera jsem psal do redakce, ohledně kvůli zaplacení pú a nikdo se neozval……. ((: No ,nevím jestli je to komunikace!

Mach4

Petr MišákAdministrátor 21

4.3.2013 22:05

Pepa:
Nejsem si vědom, že bychom na něco neodpovídali. Z jakého na jaký email jste psal. Mrknu, zdali nezapadl do spamu.

Pepa

Pepa

4.3.2013 22:57

Poslal jsem ho:josef.zvolanek@gmail.com na info@svetandroida.cz
Děkuji Pepa :-)

Mach4

Petr MišákAdministrátor 21

5.3.2013 7:43

Pepa:
Emailové schránky jsme několikrát prověřili, ale váš email nenašli ani ve spamu. Můžu poprosit o znovu zaslání na petr@svetandrodia.cz? Děkuji.

jazzko

5.3.2013 10:39

Bitcoiny me pobavily.. A co warmoney? :)))

Petr Pábl

5.3.2013 20:24

Tak jak to vypadá s dalšími možnostmi plateb? Přes paypal platit nechci, takže čekám na jinou možnost platby např. platební kartou přes 3D Secure…

Miroslav Šiler

6.3.2013 10:58

Pridejte do nastaveni uctu moznost povolit reklamy i v premium verzi, me to nijak neobtezuje, obcas tam narazim i na neco zajimaveho a vy z toho taky mate par haliru…

Karel.drda@

Karel Drda 0

6.3.2013 22:11

Díky všem za podporu, na všechny odborné otázky postupně odpoví náš manažer Petr Mišák. Velmi často nám píšete, kdy spustíme další možnosti platby. Nechceme nikoho zklamat a snažíme se vám vyjít maximálně vstříc. Platba přes PayPal je momentálně nejschůdnější a nejrychlejší cestou, jak zaplatit Prémium účet. Rozhodně to neznamená, že se dalším způsobům bráníme. Spíše naopak! PayPal jsme zvolili i proto, že patří k bezpečným způsobům placení a hlavně rychlým a osvědčeným.

Petr Pábl

6.3.2013 22:12

Ach jo dalsi den temer pryc a porad zadny info jak to vypada s dalsima moznostma plateb premium uctu :( Uz bych rad zaplatil, abych moh vyzkouset tu novou appku!…

Mach4

Petr MišákAdministrátor 21

7.3.2013 7:42

jazzko:
Zajímavé přirovnání, ale to asi nebude to samé :).

Miroslav Šiler:
To je zajímavý návrh. Pokud o něj bude zájem ve větším měřítku, určitě jej v nastavení rádi zpřístupníme. Je tady ještě někdo, kdo by chtěl mít v nastavení svého účtu možnost povolit reklamy?

Petr Pábl:
Jak už jsme psali v komentářích, na dalších možnostech plateb pracujeme, ale není to otázka dnů. Vše musíme řádně a bezpečně naprogramovat, takže se bavíme spíše v řádech týdnu až měsíce. Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Mishack

Mishack

11.3.2013 11:13

Jen info pro grafika: Kdyz se nastavi vyhlazeni pisma na “Smooth” a ne “Sharp/Crisp” nebudou pri nakloneni textu pismenka rozsypana ;)

Honzik028

Honzik028

14.3.2013 10:59

Trosku me to od vas mrzi ze navstevniky bude te delit mezi premium a obycejny nektere konkurecni weby jsou lepsi a tohle nemaji zavedene. Casto vase clanky jsou opozdene oproti konkurenci :(

Honzik028

Honzik028

14.3.2013 11:08

Neuvazujete aktivaci pomoci premium sms ? Myslim ze by to bylo snadnejsi a pro vas urcite vysi prinos.

Michal Novotný

18.3.2013 13:18

Tak koukám že jsem již 14 dní Premium uživatel a jediná výhoda je že mohu být betatester nepovedené aplikace (můj názor). Měli by jste se zamyslet zda nevrátit peníze, dokud pro premium nepřipravíte opravdový obsah.

Soutěž žádná.
Sraz v plánu žádný.
Premium widget nevím k čemu by mi byl (kolik jste jich zatím zveřejnili?).
Přístup k novinkám (to je asi to dělání betatestera)
Mohu se zapojit do projektu. (Zaplatit premium abych mohl psát články?)
Stránky bez reklam nemohu posoudit používám Operu. Reklamy nemám skoro nikde.

Spíš mi z toho vyplývá že by jste měli platit nám. Ještě že jsem vám věnoval pouze měsíc. Ve zdraví si to užijte.

Jelikož je to prozatím jen záminka k vašemu bezdůvodnému obohacení chci zrušit účet před koncem platnosti, nemám pocit že bych musel být v tomto klubu. Nikde nepíšete jak. Kde najdu tlačítko zrušit účet.

Čest vaší práci Michal Novotný

Mach4

Petr MišákAdministrátor 21

18.3.2013 15:35

Mishack:
Díky za tip. Myslíte aplikaci SA nebo náš web?

Honzik028:
My váš ale přece neošidíme o nic na co jste byly doposud u nás zvyklí. Obsah je zadarmo, soutěže pro všechny, RoadShow …. To navíc co dáme premium je přece jen třešnička na už tak dost dobrém dortu, nemyslíte?

Honzik028:
Tato metoda platby obnáší velké provozní poplatky (vy zaplatíte cca 20Kč a nám dojde sotva půlka), takže na dní zatím neuvažujeme. Bohužel.

Michal Novotný:
Michale jsme moc rádi, že jste se rozhodl investovat svých 20Kč s tát se premium uživatelem. V prvním měsíci po spuštění “premium účtu”, jsme vám nabídli vypnutí reklamy na webu a možnost si jako první odzkoušet zcela novou aplikaci Svět Androida (nikde jinde ji zatím neseženete).

Michale, vidím, že si trochu nerozumíme, ale to nevadí, pokus se vše vysvětlit.
– soutěže pro premium uživatele plánujeme v pravidelných intervalech, ale konkrétní termín si necháme vždy jako překvapení :). Můžu ale prozradit, že jedna se už chystá.
– zde čekáme na lepší počasí a připravujeme vše potřebné abychom uspokojili i mimopražské fanoušky.
– premium widget má každý uživatel v pravé horní části stránky (funkce postupně rozšiřujeme)
– první novinky, kterou jinde nenajdete je možnost vyzkoušet si SA aplikaci
– ano už tím, že jste premium, vám více nasloucháme a můžete se tak více podílet na chodu projektu
– pravděpodobně nemáte standardně nastavený prohlížeč, doporučuji tedy uvést do defaultního nastavení

Premium členství rozhodně není o financích a to ani na jedné straně. Ona dvacetikoruna je pouze symbolická a zaváděcí. Pokud se již rozhodněte čerpat adekvátní část svého premium účtu, nebylo by ani pro jednu ze stran rozumné stornovat premium členství a vracet poměrnou část z dvacetikoruny. Děkujeme za pochopení

Naopak věřím, že připravované vymoženosti v naší VIP zóně vás zaujmou natolik, že se uvidíme i v dalších měsících.

Michal Novotný

19.3.2013 7:27

Dobrý den,
Jediné co máte strach, aby jste mi nemuseli vracet 10Kč. Soukromě i veřejně jsem řekl že je nechci NECHTE SI 10 KČ, a zrušte mi sakra účet.

Nesouhlasím ze spracováním mých dat. (Pomůže to?)

Vážení přátelé v klubu, nevím jak opustit tento klub, psal jsem soukromé maily veřejně a nic prostě se odsud nedostanu. Pokud si založíte účet dáte tlačítko automaticky strhávat každý měsíc a jste v řiti. Odsud vás nepustí.

Pane bože je mi 40 a jsem tak blbej a pořád někam lezu.

Bullkick

19.3.2013 10:53

Petr Mišák: Promiňte mi to, ale rýpnout si takovýmto stylem do Premium uživatele ať už investoval 20 korun nebo 200 korun, je přinejmenším nezodpovědné. Nejste v pozici abyste se na Prémiového uživatele oháněli tím způsobem jako: “Ty jsi investoval jen dvacku tak odpal”.

Jinak Vám Michal Novotný dal echo, jak opět zlepšit interface pro Premium uživatele a to možností změnit či nějak modifikovat políčko opětovného prodloužení Premium a nebo možnosti vyřadit účet z databáze.

Samozřejmě jsem rád za možnosti Premium, ale dle mého jste s tím přišli příliš brzo a “nepřipraveni”. Na druhou stranu jsou to zaváděcí ceny, což trošku balancuje váhy.
Já čekám na chvíli až spustíte zabezpečenou zónu při platbě kartou. Zatím je vše beze změny.

Mach4

Petr MišákAdministrátor 21

19.3.2013 17:59

Michal Novotný:
Dobrý den Michale, váš účet byl na vaší žádost zrušen. Došlo k nepochopení, jelikož chcete zrušit premium účet, který vám za několik dní samovolně skončí. V rámci jednoho dne jsme vám odpověděli na všech kanálech, pomocí kterých jste nás kontaktoval.

Automatickou platbu, kterou jste aktivovanou neměl, si můžete kdykoliv zrušit ve vašem PayPal účtu. Podrobnosti o svém premium účtu najdete vždy zde https://www.svetandroida.cz/premium-detail

Bullkick:
Máte pravdu, mohl jsem být na pana Novotného trochu přívětivější. Omlouvám se. Rozhodně to ale nebylo myšleno ve stylu “platíš málo tak odpal”. Vážíme si každého návštěvníka webu Svět Androida nehledě na to, zdali je ve VIP zóně či nikoliv.

Program Premium uživatelů je v BETA testu, kdy je zaváděcí cena snažíme se ladit poslední detaily. Jsme tedy vděčni za každý váš feedback a konstruktivní návrhy.

Na dalších platebních možnostech pracujeme, ale jedná se o velmi složitý proces plný schvalování a poplatků. Děkujeme za trpělivost

pchrapciak

pchrapciak

24.5.2013 11:16

Dobrý den,
aktivoval jsem premium účet na rok, tudíž jsem zaplatil 200 Kč. Na PC se přihlásím bez problémů, na android zařízení jsem to zkoušel na 4 různých, ani na jednom se přihlášení nezdařilo po několikerém opakování.
Psal jsem Vám mail, bez odezvy.
Takže zkouším žádost o radu tímto způsobem.
Nezblázním se z mizerně investovaných 200 Kč, nebudu ani hladovět, ale připadá mi poněkud nevhodné inkasovat platby za nepoužitelnou službu.
Neumím posoudit Vaši snahu a rozpracovanost beta verze, ale ty platby by jste do odladění asi měli zastavit.

Dík, Peeters

jumbo78

24.5.2013 19:32

Rád jsem přispěl.
Nicméně mám stejný problém jako kolega nademnou… A taky žádná reakce na mail…

Louis Vuitton iPhone 5 Case

Louis Vuitton iPhone 5 Case

28.5.2013 9:36

Neumím posoudit Vaši snahu a rozpracovanost beta verze, ale ty platby by jste do odladění asi měli zastavit.

JoLa

28.5.2013 9:52

pchrapciak: přihlašování fungovalo +- 15.5.2013 kdy jsem aplikaci instaloval. V pátek 24.5. už ale přihlašování nefungovalo. Aktivní přihlášení bylo OK ale nové se už nepovedlo. Psal jsem na info@svetandroida.cz a bohužel bez reakce :-(

Mirek...

30.5.2013 20:44

JSEM SNAD JEDINY KOHO NOVY VZHLED STRANEK TAK SERE JAKO ME? OTEVRU https://www.svetandroida.cz A CO NA ME JAKO PRVNI CUMU JSOU POSRANE STARE CLANKY TUPU:

Plyn až na podlahu! Akce Android RoadShow 2013 se vydává na cestu k vám!

Bitva vlajkových lodí je zde – máte svého favorita?

Svět Androida spouští „Premium účty“ se sloganem „Buďte nám blíž“

KTERE JSOU UPLNE NAHORE, NAHORE MA BYT TO NEJNOVEJSI A NE TO CO JSEM UZ VIDEL X KRAT, FAKT TO TADY JDE OD DESETI K PETI !!!

Mach4

Petr MišákAdministrátor 21

31.5.2013 8:37

pchrapciak, jumbo78, Louis Vuitton iPhone 5 Case, JoLa:
Dobrý den, celá redakce je zaměstnána přípravami na Android RoadShow, tak se omlouváme za pozdější reakce.
Premium účet a aplikace Svět Androida, nemají nic společného, pouze to, že vy jako premium uživatel dostáváte updaty o nějaký ten pátek dříve.
Proč nefunguje přihlášení v SA aplikaci, po přesunu na nový server se změnilo technické nastavení serveru. Víme o tom a záležitost intenzivně řešíme. Děkujeme za trpělivost a pochopení.

Mirek…:
Mirku toto téma nijak nesouvisí s premium účtem. Pokud se nepletu, již jsme vám odpovídali na sociálních sítích, není tedy potřeba se domáhat odpovědi i zde.

Věřím, že se všichni uvidíme na http://www.androidroadshow.cz, kde vás jako VIP čekají zajímavé drobnosti.

pocket

1.6.2013 22:16

Myslím páni redaktoři že by stálo za to udělat ty sms premium registrace našli by se tu stovky zájemců.

Mach4

Petr MišákAdministrátor 21

14.6.2013 8:55

pocket:
Myslíme si, že je to dobrý nápad a intenzivně pracujeme na dalších způsobech plateb.

Tomas Ledenyi

17.7.2013 14:57

Niekolko prispevkov vyssie bol nazor, ze ked niekto automaticky zaklikne automaticke predlzovanie premium uctu, nic s tym nemoze urobit. To samozrejme nie je pravda, automaticke predlzovanie sa da zrusit v nastaveni Paypal uctu.

Martin Smola

31.7.2013 13:18

Nevim co delam spatne, ale SA je jediny misto kde nemuzu platit paypalem. Chci si dat premiak, zadam heslo do paypalu a vyskoci na me, ze si prej mam zadat cislo kreditky. Nemate nejakou radu?

Petr

Petr

4.9.2013 19:52

… asi málo inzerentů? … nicméně, naštěstí takových a podobných serverů je celém světě habakuk.

Mach4

Petr MišákAdministrátor 21

13.9.2013 12:45

Tomas Ledeny:
Ano je to tak jak říkáte a děkujeme za feedback.

Martin Smola:
Dle vašeho premium statusu soudím, že se vám to už povedlo.
Prozradíte, kde byl zakopaný pes?

Petr:
Děkujeme za feedback Petře, příště to prosím zkuste více k tématu. Děkujeme

Puki

26.9.2013 18:29

Prosím vás dal by sa prémiu účet zaplatiť aj cez sms ?

Petr

Petr

15.10.2013 14:23

Planujete prodavat trenky s logem Svetandroida ? Samozrejme s logem vzadu at muzu zavzpominat na kojenecke casy ;-)

Mach4

Petr MišákAdministrátor 21

15.10.2013 16:41

Puki:
SMS zatím ne, ale v brzké době plánujeme rozšířit platební kanály.

Petr:
No kdo ví, nic není nemožné :)

Stewie

Štěpán Grolík 0

19.10.2013 2:13

Mám problém že moje karta byla odmítnuta, tak jsem to zkusil s jinou to stejné, peněz tam byl dostatek. :( Nepřijímá to ČSOB, nebo co ?
Prosil bych o vysvětlení .
Ted na mě vyskočilo toto :
Tato kreditní karta byla zamítnuta bankou, který jej vydal. Podrobnosti o tom, proč byl odepřen vaše karta, kontaktujte vydavatele vaší kreditní karty servisní oddělení. Prosím zadejte jinou kartu.

Mach4

Petr MišákAdministrátor 21

21.10.2013 14:15

Štěpán Grolík:
Ideálně tedy kontaktovat servisní oddělení vaší banky jak radí PayPal, ale pravděpodobně to bude tím, že vaše karta není uzpůsobená pro platby online.

Michal Ševčík

13.2.2014 9:50

Tak jsem chtěl skusit premium bohužel ale paypal. Tak hold budu muset trpět reklamy kdyby to byla sms ci paysafecard tak uz ho mam.

RSS (komentáře k článku)