Nová verze Android Auto přináší opravu zásadní chyby. Postihla vás také?

Android Auto 6.1 oprava chyby

Android Auto dokáže být velký pomocník při využívání chytrých funkcí v automobilu. Pokud ale nastane v softwaru chyba, tak je to mnohem větší problém než v telefonu nebo tabletu. S verzí Android Auto 6.1 přichází oprava otravné chyby, kdy některým uživatelům nefungoval správně zvukový výstup. O co jde?

S aktualizací Android Auto 6.1 přichází oprava chyby, která způsobovala špatné fungování zvukového výstupu v automobilu. Po propojení telefonu s vašim automobilem má hardware v automobilu standardně převzít zvukový a obrazový výstup. Menu Android Auto se tedy zobrazí na displeji automobilu a zvuky se přehrávají pomocí vestavěné reprosoustavy. Právě tady ale někteří uživatelé narazili na nepříjemný problém. Zvuky navigace nebo hudba totiž po propojení s automobilem nadále přehrával pouze reproduktor telefonu. Google teď potvrdil, že v nejnovější verzi je již tato nepříjemná chyba opravena.

Android Auto
Android Auto

Systém Android Auto se v poslední době dočkal překotného vývoje a mnoha nových funkcí, jako například možnost rozdělit obrazovku pro dvě aplikace nebo možnost zvolit si tapetu. Je dobře, že Google nezapomíná ani na opravu bugů, které můžou uživatelům velmi znepříjemnit používání.

Android Auto – jak udělat vaše auto chytřejší (recenze)

Android Auto - jak udělat vaše auto chytřejší (recenze)

Setkali jste se někdy s chybami v softwaru automobilu?

Zdroj: 9to5google

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)