Android 14 nabídne editor pro Emoji tapety. Takto vypadá

Android 14 emoji wallpaper tapety editor demo developer preview 2

Společnost Google vypustila k testování Developer Preview 2 systému Android 14 a nejen vývojáři se pustili do hledání novinek. Spousta jich je ukryta v kódu či náznacích, některé jdou ale už i spustit, i když je autoři zatím oficiálně nezpřístupnili. Mezi takové funkce patří i “Emoji wallpaper”, což je nový editor pro Emoji tapety. Novinku, kterou Google nejspíš zatím chystá exkluzivně pro Pixel telefony, se podařilo zachytit i na několika snímcích obrazovky a také trochu otestovat.

V klasické nabídce tapet se objevuje položka Emoji Lab, která vede na zmíněný editor. Jako základ pro tapetu je možné vybrat až 14 Emoji, která jsou na výběr v různých kategoriích. Zvolit se dá rovněž barva jednotlivých prvků a pozadí. Když uživatel nechce být sám kreativní, může si nechat tapetu namíchat z náhodných kombinací. Výtvor je následně k dispozici v klasické nabídce tapet, nicméně je i dál editovatelný. Po zavedení stylu Material You jde o další prvek, který dělá z Androida dost zvláštní omalovánky (pokud uživatel chce). Uvidíme, kolik fanoušků si toto najde.

Android 14 Pixel Emoji Lab Demo

Android 14 Pixel Emoji Lab Demo

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak se vám zatím líbí ukázkové Emoji tapety?

Zdroj: XDA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)