TOPlist

Pozvi kamarády, podpoř skvělou akci a získej jedinečné Android tričko zdarma

ARS tricko nahledovy obrazek zena

Letošní rok bude jedinečný, bude výjimečný! A to nemáme na mysli nezmary letošního počasí, ale blížící se akci Alza Android RoadShow 2015, která je určena úplně pro všechny. V duchu si asi říkáte, že vaši rodiče, sestra, známí nebo babička na takovou akci nepatří? Omyl. Alza Android RoadShow 2015 nabídne program, který zaujme každého bez ohledu na to, zda jste profík v oboru, nadšenec nebo jste dosud viděl telefon s Androidem pouze na obrázku. O této skvělé akci, která nabídne jedinečné přednášky, technologie, zážitky, informace, soutěže a další unikátní zajímavosti, jsme vás podrobně informovali v úvodním článku.

Alza Android ROadshow 2015 tričko

Máme pro vás další tip, jak podpořit komunitu kolem Androida, jedinečnou Android akci a ještě získat stylový kus šatníku. Jak na to? Stačí skrze vaši vstupenku pozvat dalších 10 kamarádů, kteří dorazí na akci, a tričko je vaše. Je to úplně snadné a vyhrávají všichni – podpoříte skvělou akci, vaši přátelé díky vám zažijí neobyčejný den a ještě získáte stylové tričko Android RoadShow.

Jak získat parádní tričko Android RoadShow 2015?

  1. zaregistruj se na některou z akcí Alza Android RoadShow 2015
  2. pošli svým kamarádům tvůj invite kód. Tento kód získáš po nákupu vstupenky (vypadá podobně jako na obrázku níže) na konci celého procesu registrace a rovněž odkaz na tuto stránku naleznete v e-mailu, který vám po registraci dorazí. Je tedy vhodné si jej uchovat. Pozvání je velmi snadné – lze to dokonce jedním kliknutím na ikonky sociálních sítí.invite roadshow
  3. díky těmto 10 kamarádům, kteří dorazí na naší akci, získáš stylové tričko Android RoadShow zdarma

Alza Android ROadshow 2015 tričko 2

Alza Android RoadShow 2015 je tady, neváhejte

První město sice navštívíme až za dva měsíce, akce Alza Android RoadShow 2015 ale startuje již nyní! Registrace jsou již totiž spuštěny a po vzoru minulých ročníků vás musíme upozornit, že místa se rychle plní, a proto s registrací neváhejte. Dřívějším nákupem vstupenky navíc ušetříte. Více informací o Alza Android RoadShow 2015 se dočtete v úvodním článku.

registraceHome

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)