TOPlist

Další aktualizace MIUI 10 vylepšuje nahrávání videa u Xiaomi telefonů

starsi xiaomi mi telefony aktualizace

Xiaomi ví, že pokud se chce rovnat s těmi nejlepšími, tak nestačí mít jen dobrý hardware za skvělou cenu. Potřeba je i dobrá softwarová podpora. A to nejlépe i s možností přidávání nových funkcí.

Starší Xiaomi telefony Mi 8 a Pocophone F1 budou mít lepší nahrávání videa

Nejprve je tu Xiaomi Pocophone F1, což je stále telefon s nejlepším poměrem cena/výkon. A i když je cena tohoto telefonu hodně nízká, tak Xiaomi nešetří na softwarovém oddělení. Spíše naopak. To se dá potvrdit i Android 9 Pie aktualizací, přidání super zpomaleného videa v 960 FPS, podpory Widevine L1 pro přehrávání chráněného obsahu ve vysokém rozlišení a nyní se dostává na podporu nahrávání videa ve 4K rozlišení a 60 FPS.

starsi xiaomi telefony mi nahrvani videa

Nová funkce nicméně není dostupná pouze pro Pocophone, ale i pro vlajkové modely Xiaomi Mi 8 a Xiaomi Mi 8 Pro. Přidána byla do betaverze nadstavby MIUI 10 verze 9.3.1. Zanedlouho by se měla objevit i ve stabilní verzi MIUI 10.

[aps_product_sz id=“493851″]

[aps_product_sz id=“500708″]

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Vlastníte některý z těchto telefonu? Jak jste s aktualizacemi spokojení?

Zdroj: xda-developers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)