Xiaomi Pocophone F1 se brzy dostane o úroveň výš: Chystá se mnoho nových funkcí

xiaomi pocophone f1 nove funkce

Xiaomi Pocophone F1 způsobil v minulém roce poprask. Čínská společnost dokázala vytvořit telefon s TOP parametry za cenu menší než 10 tisíc. Zajímavá je také softwarová podpora tohoto telefonu. Obdržel již nejnovější Android 9 Pie a další velké novinky se chystají, jak nyní prozradil generální manažer společnosti. A to nejen u fotoaparátu, ale i u přehrávání obsahu.

Xiaomi Pocophone F1 brzy obdrží nové funkce včetně podpory super zpomaleného videa

Generální manažer Poco prozradil na Twitteru několik nových funkcí, které se v následující době objeví v podobě aktualizace na Pocophone F1 (Heuréka). Během následujících dvou týdnů by se mělo dostat na noční režim a podporu super zpomaleného videa v 960 FPS. Vylepší se také výdrž baterie a opraví problémy s dotykovým displejem.

levny pocophone f1 aktualizace android

Další velká aktualizace se objeví v únoru. A to se dostane na podporu nahrávání videa ve 4K rozlišení a 60 FPS. Jak už jsme ale psali v úvodu, netočí se vše jen kolem fotoaparátu. Prozradil také to, že pracují na tom, aby získali certifikaci Widevine L1. Díky tomuto se budou dát přehrávat prémiová videa na telefonu například z aplikace Netflix/Amazon Prime v HD kvalitě.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Xiaomi Pocophone F1

Xiaomi Pocophone F1

1.0
  • Displej 6.18", 2246 x 1080 pixelů, IPS
  • Procesor Snapdragon 845
  • RAM 6 GB
  • Fotoaparát 12 MP + 5 MP
  • Baterie 4 000 mAh
  • Cena od 9 999 Kč

Vlastníte Xiaomi Pocophone F1? Jak jste s telefonem spokojeni?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)