Akční hra Mighty Doom vyjde zdarma na Android: Ničení stovek nepřátel na cesty

akcni hra mighty doom

O hře Doom pravděpodobně slyšel téměř každý, i když se o videohry příliš nezajímá. V devadesátých letech doslova definovala žánr FPS (střílečka z pohledu první osoby). K dispozici je rovněž několik pokračování. Poslední díl vyšel v minulém roce s názvem Doom Eternal. Nyní se tato slavná série opět dostala i na obrazovky mobilních telefonů. Pro Android totiž vyšla v předběžném přístupu hra Mighty Doom.

Hra Mighty Doom je k dispozici v obchodě Google Play. Prozatím však pouze pro Nový Zéland

Už z videa můžeme vidět, že se nejedná o střílečku z pohledu první osoby, ale o akční hru s pohledem shora dolů. Na displeji mobilního telefonu to má výhodu v lepší přehlednosti a také jednodušším ovládání. Cílem hry je zabít v každé úrovni všechny démony a postupně se prokousávat dále až k bossům. Během hraní potkáte řadu ikonických nepřátel a stejně tak budete moct používat staré známé zbraně z universa Doom.

Mighty DOOM – Play Free Now!

Mighty DOOM - Play Free Now!

Svou postavu si postupně vylepšujete, což ulehčuje zabíjení démonů a vy se následně dostanete do těžších úrovní. Hra je v současné době v předběžném přístupu a je dostupná uživatelům na Novém Zélandu. Každopádně vzhledem k tomu, kolik obsahu už hra nabízí, tak se dá očekávat brzké vydání plné verze ve všech regionech. Hra je k dispozici zdarma a obsahuje dodatečné nákupy za reálné peníze.

Jaký díl hry Doom vás nejvíce bavil?

Zdroj: phonearena.com  

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)