Jubilejní Action Launcher v30 přináší další novinky z Pixel telefonů

action launcher v30

Oblíbený Action Launcher již přináší třicátou aktualizaci, která opět přibližuje funkce a novinky z Pixel 2 telefonů k lidem, kteří mají telefony ostatních značek. Action Launcher v30 už tak má novou vyhledávací lištu, podporu adaptivních ikon i vestavěný widget s počasím a událostmi.

Už i Action Launcher v30 má nový widget z Pixelu 2

Nový widget s názvem “At a Glance” nabízí uživatelům intuitivní způsob, jak zobrazit počasí, datum a prostřednictvím Google kalendáře i nadcházející události. Nejedná se o žádnou revoluční funkci, ale jde o příjemnou implementaci několika funkcí do jednoho malého widgetu. Poprvé jsme jej mohli vidět při představení Pixel 2 telefonů, vývojáři jej teď integrují do svých launcherů.

Action Launcher in 59 seconds

Action Launcher in 59 seconds

Vyhledávací pole, které se představilo v minulé verzi Action Launcheru, se také dočkalo několika novinek. Nyní může uživatel využít speciální editor ikon, který obsahuje bohaté možnosti úprav. Dále se k podpoře adaptivních ikon přidalo celkem 250 nových aplikací, celkem se jich už tak podporuje více než 2 200.

Action Launcher se každou aktualizací zlepšuje a zlepšuje. Pro využití všech novinek je ale potřeba zaplatit prémiovou verzi, která vyjde na 120 Kč. Zcela funkční je ale i ve verzi zdarma.

Action Launcher: Pixel Edition
Action Launcher: Pixel Edition

Používáte Action Launcher?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek