Action Launcher v29 již nabízí novinky z nových Pixel 2 telefonů

action launcher v29

Při představení Pixel 2 telefonů jsme mohli vidět také změny v Pixel Launcheru. To znamená, že další launchery začínají přicházet s těmito novinkami, aby je mohli využít majitelé všech telefonů. Jako jeden z prvních je tady Action Launcher v29. Ten přináší nový vyhledávací widget, který je netradičně úplně dole.

Action Launcher v29 přináší upravitelný widget z Pixelu 2

Aktualizace v29 pro Action Launcher se právě v těchto chvílích dostává na Google Play. Hlavní novinka této aktualizace je vyhledávací widget, kterým se vývojáři inspirovali u Pixel 2 telefonů. K aktivaci stačí v nastavení „Quickbar“ vybrat styl „Search box (dock)“. Ten následně můžete upravit podle sebe. A to třeba průhlednost, nebo zaoblenost rohů. Dále se také na vyhledávací widget dají aktivovat grafická témata z Action Launcheru.

vyhledavaci widget action launcher

Tento Launcher se dá stahovat zdarma a používat se základními funkcemi, a to i z Pixel telefonů. Novější funkce jako i třeba tento widget, už jsou však dostupné pouze v placené verzi, která stojí 120 Kč. Největší konkurence z řad Nova Launcher prozatím tuhle novinku nemá, ale jak je zvykem, dlouho to trvat nebude a najdeme vyhledávací widget i v tomto launcheru.

Action Launcher: Pixel Edition
Action Launcher: Pixel Edition

Jak se vám líbí vyhledávací widget úplně dole?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)