Menu

Action Launcher v29 již nabízí novinky z nových Pixel 2 telefonů

Při představení Pixel 2 telefonů jsme mohli vidět také změny v Pixel Launcheru. To znamená, že další launchery začínají přicházet s těmito novinkami, aby je mohli využít majitelé všech telefonů. Jako jeden z prvních je tady Action Launcher v29. Ten přináší nový vyhledávací widget, který je netradičně úplně dole.

Action Launcher v29 přináší upravitelný widget z Pixelu 2

Aktualizace v29 pro Action Launcher se právě v těchto chvílích dostává na Google Play. Hlavní novinka této aktualizace je vyhledávací widget, kterým se vývojáři inspirovali u Pixel 2 telefonů. K aktivaci stačí v nastavení „Quickbar“ vybrat styl „Search box (dock)“. Ten následně můžete upravit podle sebe. A to třeba průhlednost, nebo zaoblenost rohů. Dále se také na vyhledávací widget dají aktivovat grafická témata z Action Launcheru.

vyhledavaci widget action launcher

Tento Launcher se dá stahovat zdarma a používat se základními funkcemi, a to i z Pixel telefonů. Novější funkce jako i třeba tento widget, už jsou však dostupné pouze v placené verzi, která stojí 120 Kč. Největší konkurence z řad Nova Launcher prozatím tuhle novinku nemá, ale jak je zvykem, dlouho to trvat nebude a najdeme vyhledávací widget i v tomto launcheru.

Jak se vám líbí vyhledávací widget úplně dole?

Zdroj: androidpolice.com

 

Komentáře

Michal Švarc

8.10.2017 14:14

Na co je vlastně potřeba ten Widget, když to samé můžu mít na dlouhém podržení home tlačítka?
Samozřejmě, že Google chce aby to uživatelé měli na očích, pak ale nechápu proč to aspoň neukazuje něco užitečného.
Osobně tu posedlost tím zbytečným bílým pruhem moc nechápu a je to ta poslední věc, kterou bych od launcheru chtěl…

SeppWinkler

SeppWinkler 11

10.10.2017 13:57

@Michal Švarc: +1, lepšie sa to ani napísať nedá.

RSS (komentáře k článku)