Action Launcher 3 umí nově napodobit chystané prostředí od Googlu

Action Launcher 3

Vývojář Chris Lacy se v posledních měsících snaží hodně. Jeho Action Launcher 3 dostal na konci července podporu Google Now, nyní si připravil další velkou aktualizaci. Ta přinesla některé funkce, které oficiálně uvidíme za měsíc při představení telefonů Pixel.

Action Launcher ve verzi 3.9 přinesl mnoho změn

Google Launcher v nové verzi ještě nejméně jeden měsíc nebude. Pro všechny nedočkavce tu je Action Launcher 3, ten zahrnuje většinu novinek, které již brzy přijdou do prostředí od Googlu.

Action Launcher’s September 2016 Update

Action Launcher's September 2016 Update

Ať už je to swipe z dolní částí obrazovky nahoru, který otevře seznam aplikací, nové widgety, jeden pro Google hledání a druhý pro datum,  dva nové styly pro složky, nebo stínování pozadí u složek a doku. V neposlední řadě “stříška” také nechybí. Všechny nové funkce se dají navíc rychle přizpůsobit pomocí QuickTheme.

Podporuje i Google Now

Takže jak můžete vidět, novinek je poměrně hodně, kromě výše zmíněných věcí se také opravilo mnoho různých chyb. K úplné imitaci už je pak potřeba jen Google Now. Jak jsme psali v minulé zprávičce, už i tohle je možné, jen je potřeba k fungování rootnuté zařízení.

Základní verze Action Launcheru 3 je zdarma k dispozici v Google Play, placená verze za 149,99 Kč zpřístupní všechny funkce. Velikost aplikace je 21 MB a ke spuštění je potřeba alespoň Android 4.1.

Action Launcher: Pixel Edition
Action Launcher: Pixel Edition

Líbí se vám nový vzhled, který se chystá do Google Launcheru?

zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)