Novinky z Androidu P již dnes: Action Launcher 35 jich přináší hned několik

android p action launcher 35 novinky

Tento týden skončil Google Now Launcher, jednou ze zajímavých alternativ může být Action Launcher. Ten patří mezi nejoblíbenější, a to i z toho důvodu, že dostává často aktualizace s novými funkcemi. Poslední verze Action Launcher 35 přidala hned několik novinek z chystaného Androidu P.

Android P je ještě pár měsíců daleko, Action Launcher 35 ale přináší některé funkce dnes

Vývojář Chris Lacy neustále přidává nové a nové funkce. V první řadě vyhledávací lišta a spodní dok, které mají vzhled z Androidu P. Pokud se vám ale nadcházející změny nelíbí, tak se stále můžete vrátit ke starším verzím. Zároveň se změnil design složek, které vypadají jako z testovací verze chystaného Androidu P. Složky navíc můžete mít i v hlavním menu s aplikacemi. Vše navíc podporuje funkci třídění.

Vyhledávací panel v menu s aplikacemi nyní také vypadá jako v Androidu P. Všechny tyto funkce jsou dostupné v Action Launcher verzi 35, která už je veřejně dostupná na Google Play. Dá se očekávat, že zanedlouho se s podobnými novinkami dostane i konkurenci, a to včetně Nova Launcheru. Zároveň již příští týden se dočkáme představení dalších novinek v Androidu P, zanedlouho pak některé z nich uvidíme i u těchto launcherů.

Action Launcher: Pixel Edition
Action Launcher: Pixel Edition

Používáte v telefonu launcher třetí strany, nebo vám stačí ten od výrobce?

Zdroj: androidcommunity.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)