Slevy na 8 výborných her, které prostě musíte mít (aktualizováno)

Hry ve slevě titul

Slevy na Android hry v Obchodě Play nejsou nic neobvyklého, co si ale budeme povídat, spousta her v obchodě Play nedosahuje příliš vysokých kvalit, nebo se jedná o jednoduché skákačky, u kterých se praví mobilní pařani ani nezahřejí. Aktuálně však v Obchodě Play nalezneme hned 8 výborných her ve slevě, kterých se toto rozhodně netýká, připravte si peněženky!

XCOM: Enemy Within

Známá a velmi povedená tahovka z PC a konzolí dorazila na Android již před více než rokem, přesto pořád představuje jednu z nejlepších her pro systém se zeleným robotem v čele a dokáže potrápit nejeden výkonný chipset. Pokud máte rádi tahové strategie XCOM: Enemy Within by vám rozhodně nemělo uniknout, i ve slevě sice stojí 147 Kč, tato cena však oproti původním bezmála 300 Kč představuje slevu 50 %.

Ukázku z hraní XCOM: Enemy Within naleznete v Pařbě na víkend 162.

XCOM®: Enemy Within
XCOM®: Enemy Within

NHL 2K

Také další hra na seznamu pochází z dílny vývojářského studia 2K. Jak již název napovídá, v NHL 2K půjde především a hlavně o hokej. V současnosti pak tato hra představuje nejlepší hokej pro telefony s Androidem na palubě. Pro hokejové fanoušky se tedy jedná o nutnost. Ani zde sice není cena na úrovni pár korun, jak jsme u slev v Obchodě Play zvyklí, cena 89 Kč však přesto představuje slevu 63 % oproti původním téměř 200 Kč.

Ukázku z hraní NHL 2K naleznete v Pařbě na víkend 188.

Baldur’s Gate Enhanced Edition – Akce již skončila

Baldur’s Gate pravděpodobně nemá ani cenu představovat, jedná se totiž o již legendární RPG, původem z PC, kterou většina starších příznivců tohoto žánru již nejednou absolvovala. Díky Android verzi této hry si pak tento titul mohou zopakovat kolikrát jen budou chtít i na svém mobilu či tabletu, nyní dokonce ve slevě. Namísto původních takřka 240 Kč pak zaplatí polovinu, tedy 119 Kč.

Ukázku z hraní Baldur’s Gate naleznete v Pařbě na víkend 161.

Baldur's Gate: Enhanced Edition
Baldur's Gate: Enhanced Edition

Deep Dungeons of Doom

A u dungeonů ještě chvíli zůstaneme, byť v poněkud jiné podobě , další hrou ve slevě je totiž u nás méně známá, zato opravdu povedená arkáda v pixelovém kabátě nazvaná Deep Dungeons of Doom. Za tento titul oproti původním 130 Kč zaplatíte 73 Kč.

Deep Dungeons of Doom
Deep Dungeons of Doom

WH40k: Storm of Vengeance – Akce již skončila

Pro herní stratégy a fanoušky série Warhammer 40,000 máme tip na hru WH40k: Storm of Vengeance. Jedná se o povedenou strategii, zasazenou do známého světa Warhammer, kde se ujmete velení nad armádou mariňáků či orků a na herní mapě budete proti nepříteli posílat své jednotky po pěti cestách. Tuto strategii aktuálně seženete za 37 Kč, což je oproti původním 80 Kč více než poloviční sleva.

Ukázku z hraní WH40k: Storm of Vengeance naleznete v Pařbě na víkend 163.

WH40k: Storm of Vengeance
WH40k: Storm of Vengeance

BattleLore: Command

A u strategií ještě chvíli zůstaneme. BattleLore: Command je povedená hra zasazená do fantasy prostředí, i tuto hru pak naleznete také na PC, i když tam není oproti některým zde zmíněným titulům zdaleka tak známá. Jedná se o deskovou hru a při tak bitvách využíváte tahového systému, celkově pak BattleLore: Command může zaujmout například fanoušky známé série Heroes. Tento titul nyní na Google Play zakoupíte za 117 Kč, čili prakticky za polovinu oproti původním 240 Kč.

BattleLore: Command
BattleLore: Command

Surgeon Simulator

Pokud hledáte vyloženě zábavnou hru na odreagování a nevadí vám krev, polámané kosti nebo lidské orgány, máme pro vás tip na další známý titul ve slevě. Surgeon Simulator pravděpodobně není potřeba dlouze představovat, tento titul si nejdříve získal hráče PC her a koncem loňského roku umožnil vyzkoušet si profesi chirurga také hráčům na Androidu. Spíš než léčit se v této hře však budete pokoušet své pacienty nezabít. Hra je zlevněna o příjemných 50 Kč na aktuálních 73 Kč.

Surgeon Simulator
Surgeon Simulator

Colin McRae Rally

O slevě této legendární závodní hry jsme vás již informovali, ale vzhledem k tomu, že by tento titul rozhodně neměl uniknout žádnému mobilnímu závodníkovi připomínáme trvající výhodnou nabídku i zde. Hru Colin McRae můžete stále zakoupit za výhodnou cenu 32 Kč.

Recenzi hry Colin McRae Rally si můžete přečíst zde.

Colin McRae Rally
Colin McRae Rally

Aktualizováno 28.6

Civilization Revolution 2

Mezi zlevněné hry v Obchodě Play nově přibyla další pecka od 2K Games a to povedená strategie Civilization Revolution, ve které budete budovat rozlehlá města či obrovské armády a starat se o ekonomický růst své země. Hra byla z původních takřka 300 Kč zlevněna na polovinu – tedy 148 Kč.

Ukázku z hraní Civilization Revolution 2 naleznete v Pařbě na víkend 190.

Civilization Revolution 2
Civilization Revolution 2

Jak se vám zmíněných 8 výborných her ve slevě líbí? Zaujala vás některá?

 

Zdroj: PhoneArena.com, App-Sales.net

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)