Colin McRae Rally – legendární závodní hra ve slevě

4870-Colin-Mcrae-Rally-2-(www.WallpaperMotion.com)

Automobilový závodník Colin McRae se proslavil nejen svou kariérou v mistrovství světa v Rally, ale také známou herní sérii pro počítač i konzole. Plnohodnotný port této skvělé hry se začátkem minulého roku objevil také pro Android a hráče na mobilních telefonech. Dodnes patří tato hra k velmi oblíbeným titulům, odradit tak mohla trochu vyšší cena, která startovala s částkou okolo 100 Kč. Pokud jste tedy s nákupem stále váhali, nynější sleva by vám mohla pomoci s rozhodováním. Colin McRae Rally lze totiž nyní zakoupit za 32 Kč.

Colin McRae Rally - zatáčka

Recenzi této hry jste si mohli přečíst například zde. K dispozici máte hned několik legendárních závodních vozů, jmenujme například Subaru Impreza, Mitsubishi Lancer Evolution VI, Lancia Stratos či Ford Focus, se kterým Colin McRae závodil. Nechybí ani originální komentář Nickyho Grista, který seděl na sedadle spolujezdce v důležitých částech kariéry Colina McRae.

Colin McRae Rally
Colin McRae Rally

zdroj: app-sales.net

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)