Pařba na víkend – tipy na Android hry 162 – legendární XCOM, závodění a hit Clumsy Ninja

XCOM-line-up

Dnešní díl Pařby na víkend jako první nabídne taktickou střílečku známou z PC a konzolí – XCOM: Enemy Unknown. Následuje závodní titul Smash Bandits Racing, ve kterém se snažíte napáchat co největší chaos. Třetí hrou je novinka společnosti Chillingo International, podvodní střílečka Abyss Attack. Předposledním tipem na víkend je FLASHOUT 2, tedy pokračování oblíbené závodní hry se vznášedly. Na závěr jsme pro vás vybrali skvělou interaktivní hru s dokonalou fyzikou – Clumsy Ninja.

XCOM: Enemy Unknown

Jedna z neoblíbenějších her roku 2012 pro PC a konzole se dostává i na operační systém Android. Jedná se o taktickou střílečku, ve které se zhostíte role kapitána elitní jednotky XCOM. Vaším úkolem bude bránit Zemi před mimozemšťany, zkoumat mimozemské technologie, plánovat jednotlivé mise a vést vaše jednotky do boje. Hra je založena na systému tahů, během kterých musíte vykonat určitou akci – přesunout se na konkrétní místo, zaútočit na protivníka, nebo využít další schopnosti vašich jednotek. Hra se pyšní velmi propracovaným příběhem s mnoha filmovými momenty. Pokud budete mít o tuto hru zájem, připravte si přes 3 GB volné paměti a 240 Kč. Takto vysoká cena je v tomto případě na místě, jedná se totiž o opravdovou kvalitu a za tu se platí.

xcom 1 android hry

XCOM®: Enemy Unknown
Verze1.0.0
Velikost3,6 G
2.3+


240,63 Kč

Smash Bandits Racing

Je další závodní hra z ptačí perspektivy od studia Hutch Games. Ve Smash Bandits Racing se vydáte provokovat policisty tím, že budete ničit vše, co vám přijde do cesty. Ať už se jedná o okolní auta, dřevěné ploty, barely nebo značky, to vše lze s vaším autem zlikvidovat. Čím více chaosu napácháte, tím lepší finanční odměnu posléze získáte. Za obdržené peníze můžete dokupovat nová auta a také je následně upgradovat. Abyste získali co nejvíce peněz, musíte projíždět checkpointy, k jejichž poloze vás přivedou navigační signály. Projetí checkpointem zvýší váš násobič skóre. Pokud máte rádi arkádové závodění založené na absolutní destrukci a chaosu, rozhodně Smash Bandits Racing vyzkoušejte.

Android hry

Smash Bandits Racing
Verze1.08.08
Velikost190 MB
2.3+


Zdarma

Abyss Attack

Abyss Attack je novinkou společnosti Chillingo International. V této hře budete ovládat ponorku, s níž budete proplouvat záhadným podvodním světem se spoustou barvitých nepřátel. Hra nabízí skvělé audiovizuální zpracování, které vás už v počátcích hraní doslova nadchne. Z padlých protivníků získáváte diamanty sloužící k upgradování stávajících power-upů a dokupování nových schopností. Dokoupit si také můžete i nové ponorky. Na konci každého kola vás čeká souboj s bossem. V každém tažení máte k dispozici pouze 3 životy, proto si musíte dávat velký pozor na všechny poletující nepřátele, a to i ty nejmenší. Sebemenší kontakt s protivníkem pro vás znamená ztrátu života. Tato hra rozhodně stojí za vyzkoušení.

Abyss Attack 1

Abyss Attack
Verze1.1
Velikost36 MB
2.3.3+


Zdarma

FLASHOUT 2

Je druhý díl závodů vznášedel s hudebním doprovodem ve stylu Dubstep. Čekají na vysokorychlostní adrenalinové závody budoucnosti s bojovými vznášedly. Při spuštění hry si můžete vybrat, zda chcete hrát buďto šampionát (kampaň), jednotlivý závod, časovku, nebo online multiplayer. Hra nabízí několik způsobů ovládání (gyroskop, několik typů tlačítek). Na trati se nachází nejrůznější power-upy, díky kterým získáváte vyšší rychlost, nové zbraně a silnější štíty. Když vás omrzí singleplayer, stále můžete vyzkoušet již zmiňovaný online multiplayer proti ostatním hráčům.

FLASHOUT 2 1

FLASHOUT 2
Verze1.2
Velikost166 MB
2.0.1+


49,99 Kč

Clumsy Ninja

Tuto hru si nelze nezamilovat. Počet stažení (přes milion) a velmi vysoké hodnocení na Google Play mluví za vše – tato hra je hit. V Clumsy Ninja bude vaším cílem vycvičit nešikovného, ale zato roztomilého ninju. Hra nabízí naprosto nevídanou interaktivitu a téměř dokonalou fyziku. Ninja reaguje podle toho, za jakou část těla ho uchopíte. Vy, jakožto mistr, budete svému ninjovi pomáhat v plnění úkolů. Úkoly spočívají ve skákání na trampolíně, bouchání do boxovacího pytle, ale najdou se i mnohé další. Bezesporu se jedná o jednu z nejzábavnějších her poslední doby. Clumsy Ninja je zdarma, proto si jej neváhejte stáhnout, nebudete litovat.

 Clumsy Ninja 2 Clumsy Ninja 3

Clumsy Ninja
VerzeLiší se dle zařízení
VelikostLiší se dle zařízení
2.3+


Zdarma

Odkaz na starší Pařby na víkend (Android hry)

Pařba na víkend – Tipy na Android hry 161

Pařba na víkend – Tipy na Android hry 160

Pařba na víkend – Tipy na Android hry 159

Video

Pařba na víkend – tipy na Android hry 162

Pařba na víkend - tipy na Android hry 162

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (23)