Pařba na víkend – tipy na Android hry 163 – stavění mostů, real-time strategie a Warhammer 40k

pařba main

Dobrý den, vítáme vás u další epizody seriálu Pařba na víkend – tipy na Android hry. Jako první vás dnes čeká stavění mostů ve středověku v novince Bridge Constructor Medieval, poté se vydáme na planetu Piscina IV bojovat s orky a vesmírnými mariňáky ve hře HW40k: Storm of Vengeance. Ve třetí hře si vyzkoušíte jednoduchou, ale přesto velmi zábavnou real-time strategii WAR! Showdown, dále Metal Slug Defense, která nás opět zanese s retro grafikou a zvuky do doby herních automatů, tentokrát však netradičně ve strategickém provedení a na závěr pro všechny milovníky Heroes of Might and Magic si zahrajeme zjednodušenou variaci této hry v parádním provedení bez reklam a in-app nákupů v Heroes: A Grail Quest.

Bridge Constructor Medieval

Pokračování veleúspěšného titulu Bridge Constructor, ve kterém se tentokrát vydáme do středověku. Váš hrad je v nebezpečí útoku a vy jako dvorní stavitel musíte opravit mosty, aby hrad mohl být zásobován, či aby přijely posily. Ke stavbě budete využívat pouze dřevo, kámen a lana. Vámi postavený most musí vydržet nápor povozů a vojáků, mnohdy ale i bombardování katapulty, před kterými budete chránit jak mosty, tak přecházející jednotky. V pozdějších kolech musíte mazaně stavět špatné mosty tak, aby kolabovaly pod útočícími vojáky. Hra nabízí perfektní grafiku, zpracování a spoustu nápaditých kol. Bridge Constructor Medieval stáhnete na Google play za zhruba 50 korun.

bridge constructor medieval katapulty

Bridge Constructor Medieval
Verze1.0
Velikost43 MB
2.3+


49,99 Kč

WH40k: Storm of Vengeance

Povedená strategická hra zasazená do světa Warhammer 40,000, která vypráví příběh o konfliktu na planetě Piscina IV. Ve hře se postavíte do čela vesmírných mariňáků, nebo Orků a pustíte se do boje. Herní pole je rozdělené na pět cest a vy volíte, na které posílat své jednotky. Stavět můžete celkem pět budov pro tvorbu vojáků, či těžbu zdrojů. Cílem je zničit minimálně 3 cesty a posté vyhráváte. Hra nabízí 50 misí za každou frakci, strom schopností unikátní pro každou rasu, multiplayer a povedenou hratelnost. Warhammer 40,000: Storm of Vengeance stáhnete na Google play za 83 korun.

warhammer 40000

WH40k: Storm of Vengeance
VerzeLiší se dle zařízení
VelikostLiší se dle zařízení
4.1+


83,38 Kč

WAR! Showdown RTS

Jednoduchá, ale přesto velmi zábavná real-time strategie, ve které bude vašim úkolem zničit protivníkovu základnu. Tohoto cíle dosáhnete svými strategickými a taktickými schopnostmi. Bude třeba obsazovat továrny, bunkry, obranné věže či poklady. Továrny generují peníze, za které posíláte do boje pěšáky, odstřelovače, helikoptéry, tanky, granátometníky a dělostřelectvo. Jednotky můžete volně ovládat a přidělovat jim úkoly. Grafika hry je průměrná, nicméně hratelnost perfektní a hře chybí pouze multiplayer. Za pouhých dvacet korun získáte 93 kampaňových kol a my hru určitě doporučujeme.

war! showdown rts

WAR! Showdown RTS
VerzeLiší se dle zařízení
VelikostLiší se dle zařízení
2.3+


19,99 Kč

METAL SLUG DEFENSE

Studio SNK PLAYMORE rozšiřuje svou herní sérii Metal Slug o další kousek a tenkrát se bude netradičně jednat o variaci strategického tower defense žánru. Opět nás bude čekat skvělá retro grafika a zvuky z automatů. Ve hře bude vaším úkolem zničit protivníkovu základnu a to posíláním vlastních jednotek. Každá jednotka má své speciální schopnosti od házení granátů, střílení ze samopalů, až po stavění barikád. Herních jednotek je až přes 60, což je opravu hodně a dalším obrovským lákadlem bud plnohodnotný multiplayer. Metal Slug Defense stáhnete z Google play zdarma s in-app nákupy. Hra má systém ubývání energie za hraní, nicméně během našeho hraní jsme si nevšimli, že by nás nějak výrazně omezoval.

metal slug defense jednotky

METAL SLUG DEFENSE
Verze1.0.0
Velikost21 MB
2.3.3+


Zdarma

Heroes : A Grail Quest

Povedená tahová strategická hra zasazená do fantasy světa. Jedná se o jakousi zjednodušenou verzi známého Heroes of Might and Magick. Vašim úkolem zde bude vydat se na cestu za svatým grálem, abyste zachránili umírajícího krále. Je tedy třeba sestavit armádu a putovat rozsáhlou mapou, hledat, dobývat hrady a bojovat s bandity. Dobyté hrady vám poté odvádějí daně, za které sponzorujete svou armádu. V bojích budete moci využívat také svitky, které vám dodají speciální schopnosti. Hra nabízí obrovské množství jednotek k rekrutování, příjemnou grafiku a jednoduché ovládání. Heroes: A Grail Quest stáhnete na Google play za 20 korun a pak už se stačí jenom bavit, jelikož hra nemá žádné in-app nákupy ani reklamy.

heroes a grail quest hrad

Video

Heroes : A Grail Quest
Verze1.02
Velikost18 MB
2.2+


19,99 Kč

Pařba na víkend – tipy na Android hry 163

Pařba na víkend - tipy na Android hry 163

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (26)