5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #203: Odolný USB-C kabel, sluchátka a další

odolny usb-c kabel-nakupy v cine

Odolný USB-C kabel, bezdrátová sluchátka, vybavený gamepad a další. Vítáme vás u dalšího dílu seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů, který je tu s vámi každou středu.

1) Odolný USB-C kabel

Dnes začneme prvním tipem, který je určen pro každého náročnějšího uživatele telefonu. Je jím odolný USB-C kabel, který má zpevněné konektory. Díky tomu nehrozí poškození konektorů při jejich častém ohýbání, což se bohužel u spousty kabelů stává. Tento odolný USB-C kabel zvládne přenášet proud až do hodnoty 2,5 A a nabídne délku až 200 cm.

odolný usb-c kabel

Cena: od 53 Kč (GearBest)

2) Sluchátka QCY QS1 T1C Mini

Bezdrátová sluchátka zažívají rozmach hlavně po tom, co Apple proslavil své Airpody. Nyní existuje spousta výrobců, co se podobné řešení snaží přivést na trh. Bezdrátová sluchátka QCY QS1 T1C Mini jsou toho důkazem, i když vycházejí spíše z konceptu Samsung Gear IconX. Za svou lákavou cenu nabídnou slušnou kvalitu zvuku, 4 hodiny přehrávání, kompaktní rozměry, nabíjecí pouzdro či odolnost IPX4.

QCY QS1 T1C Mini – vlastnosti

 • výdrž: až 4 hodiny přehrávání
 • konektivita: Bluetooth 5.0
 • odolnost: IPX4
 • pouzdro s kapacitou 380 mAh (až dalších 20 hodin přehrávání)
QCY T1C

 

Cena: 574 Kč (GearBest)

– zaslal Jan Siatka (celkově 1 tip)

3) Digitálně-analogový převodník audia

Může nastat situace, kdy potřebujete z digitálního výstupu audia dostat analogový signál pro běžné reproduktory či sluchátka s 3,5mm jackem. S tím vám může snadno pomoci tento DAC převodník audia. Jako vstup lze použít optický Toslink nebo digitální signál skrze cinch. Na výstup pak lze připojit analogové reproduktory s cinch nebo 3,5mm jack. Tento aktivní převodník potřebuje ke svému běhu napájení 5 V.

digitálně-analogový převodník zvuku

Cena: 109 Kč (Aliexpress)

– zaslal Jaroslav Urban (celkově 3 tipy)

4) Powerbanka s bezdrátovým nabíjením

Powerbanka je dnes běžnou součástí téměř každého, kdo potřebuje se svým telefonem vydržet delší dobu a nemá možnost nabíjet “ze zásuvky”. Stejně tak se dnes rozmáhá bezdrátové nabíjení – co tyto dvě věci spojit dohromady? Vznikne tak powerbanka s kapacitou 20 000 mAh, dvěma výstupy s proudem až 2,1 A a podporou bezdrátového nabíjení. Díky tomu lze nabíjet dvě zařízení běžným USB kabelem a třetí jen položením na powerbanku. Stačí tak jen například položit powerbanku na stůl a na ni mobilní telefon. Automaticky pak dojde k nabíjení smartphonu, aniž byste museli něco zapojovat. Bonusem je ukazatel kapacity baterie.

powerbanka s bezdrátovým nabíjením

Cena: 436 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 8 tipů)

5) Herní gamepad iPega Pg-9118

Dnešní díl zakončíme tipem pro náruživé hráče mobilních her. Je jím gamepad od známé společnosti iPega, konkrétně model Pg-9118. Ten nabídne kvalitní zpracování, bezdrátovou Bluetooth 4.0 konektivitu, držák pro smartphone či výdrž až 20 hodin nepřerušovaného hraní. Nechybí ani podsvícení kláves.

ipega Pg-9118

Cena: 846 Kč (GearBest)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů. Podívejte se také na speciál se 100 tipy.

O co budeme hrát?

 • 1. místo – cena v hodnotě 10 dolarů
 • 2. místo – cena v hodnotě 7 dolarů
 • 3. místo – cena v hodnotě 3 dolarů

xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 205. díle seriálu.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů vás zaujal nejvíce? Odolný usb-c kabel, nabíječka nebo něco jiného?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)