5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #201: Baseus sluchátka a další

baseus sluchátka

Sluchátka Baseus, pouzdro na myš,antistresové tlačítko a další. Vítáme vás u dalšího dílu seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů, který je tu s vámi každou středu.

1) Sluchátka Baseus

Společnost Baseus není žádnou novinkou – pravidelně si ukazujeme její výrobky v tomto seriálu. Většinou se ovšem jedná o kabely, redukce a další šikovné příslušenství. Dnes si ale ukážeme sluchátka Baseus, která vyniknou svým poměrem cena/kvalita. Bezdrátová sluchátka Baseus nabídnou konektivitu skrze Bluetooth, ale i možnost propojení skrze 3,5mm jack.

Sluchátka Baseus D02 – vlastnosti

 • konektivita: Bluetooth 5.0, 3,5mm jack
 • výdrž: až 25 hodin poslechu
 • doba nabíjení: 1,5 hodiny
Sluchatka Baseus

Cena: 502 Kč (Aliexpress)

2) Bezdrátový vypínač světla

Jeden ze čtenářů nám poslal tip na podobné zařízení jako z minulého týdne – bezdrátový vypínač světla. Jeho druhá část, která se stará právě o ovládání sepnutí, nepotřebuje žádné kabely ani napájení. Díky mačkání dochází k přeměně kinetické energie na elektrickou energii. O napájení se tak starat nemusíte a stejně tak stačí vypínač (jeho druhou část) jen připevnit na zeď bez složitého vedení kabelů.

bezdrátový vypínač

Cena: 300 Kč (Aliexpress)

– zaslal Jaroslav Urban (celkově 1 tip)

3) Magnetický konektor pro USB-C nabíjení

Notebooky společnosti Apple měly dlouhou dobu tzv. mag safe konektor, který byl magnetický a v případě zatáhnutí se kabel bez většího odporu odpojil. Díky tomu nehrozilo poškození konektoru či notebooku v případě zakopnutí o kabel. Moderní notebooky již však mají USB-C konektor. Jak to vyřešit? Třeba další naším tipem, který ukazuje magnetický konektor pro USB-C. Stačí tedy použít stávající napájecí kabel a jen jej opatřit touto magnetickou koncovkou.

magneticky USB-C-nakupy v cinex

Cena: 140 Kč (Aliexpress)

4) Pouzdro na myš

Nosíte s sebou do práce myš a často přemýšlíte, kam ji na cestách umístit? Možností je toto šikovné pouzdro, které myš na cestách ochrání a ještě k tomu se postará, aby se vám nezamotal kabel myši. Na výběr je z více barevných variant.

pouzdro na mys-tipy z ciny

Cena: 66 Kč (Aliexpress)

– zaslala Martina Mašková (celkově 7 tipů)

5) Antistresové tlačítko a polštář

Dnešní díl zakončíme tipem spíše na vtipnější zboží z Číny. Je jím totiž antistresový polštář ve tvaru klávesnice enter. Ten může posloužit jako klasický polštář nebo do něj dle slov autorů můžeme naplno udeřit v momentě, kdy se něco v práci nepodaří. Polštář má USB napájení, ale z popisu není příliš jasné, k čemu vlastně slouží. :-)

tlačítko enter

Cena: 180 Kč (Aliexpress)

– zaslala Martina Mašková (celkově 7 tipů)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů. Podívejte se také na speciál se 100 tipy.

O co budeme hrát?

 • 1. místo – cena v hodnotě 10 dolarů
 • 2. místo – cena v hodnotě 7 dolarů
 • 3. místo – cena v hodnotě 3 dolarů

xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 205. díle seriálu.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů vás zaujal nejvíce?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)