5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #198: Stativ a selfie tyč Huawei a další

Stativ a selfie tyč Huawe

Stativ a selfie tyč Huawei, nabíjecí USB-C kabel, powerbanka a další. Vítáme vás u dalšího dílu seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů, který je tu s vámi každou středu.

1) Stativ a selfie tyč Huawei AF15

Hezké počasí se blíží a s tím i spousta fotografií z výletů a dovolených. Jak se správně vybavit? Výborně může posloužit například stativ a selfie tyč Huawei AF15. Díky tomu získáte mocnou kombinaci pro tvorbu fotografií. Na jedné straně vyfotíte povedené selfie fotografie, na druhé straně můžete telefon položit na stativ a dělat hezké portréty.

Stativ a selfie tyč Huawei AF15 – vlastnosti

 • Model: HUAWEI AF15
 • materiál: hliník
 • konektivita: Bluetooth 3.0
 • baterie: CR2025 (v balení)
stativ a selfie tyč Huawei

Cena: 522 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 6 tipů)

2) 3metrový USB-C kabel

Nabíjet potřebuje každý. Dodávané USB kabely nebo i ty prodávané však většinou končí u 2 metrů. Co když potřebujete 3metrový kabel se slušným provedením a dobrou cenou? Možnost je pořídit tento kabel z Číny. Levně, chytře.

USB-C kabel 3 metry

Cena: 91 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 6 tipů)

3) Ergonomická myš

Myš je dnes k počítači téměř standardem. Spoustu lidí ale z myší běžného provedení bolí po delší práci ruka. Co vyzkoušet něco jiného? Tato myš je speciálně navržená tak, abyste nemuseli kroutit zápěstí. Nabízí navíc lákavou výbavu – rozlišení snímače 1600 DPI, bezdrátovou konektivitu, další tlačítka a dobíjení skrze MicroUSB konektor. Cena je rovněž velice přijatelná.

ergonomická myš

Cena: 259 Kč (Aliexpress)

– zaslal Iveta Jurošková (celkově 1 tip)

4) Baseus powerbanka 20 000 mAh

Poohlížíte se po výkonné powerbance, která je navíc výborně vybavena? Jedna z nejlepších je ta od společnosti Baseus, která nabídne kapacitu 20 000 mAh a podporu rychlonabíjení Qualcomm QC 3.0 a Apple PD. Nechybí ani trojice USB výstupů nebo displej s ukazatelem kapacity a napětí/proudu při nabíjení.

Baseus powerbanka 20 000 mAh – vlastnosti:

 • kapacita: 20 000 mAh,
 • podpora Qualcomm Quick Charge 3.0, PowerDelivery, max výkon 18 W
 • konektory: 2xUSB-A, 1x USB-C výstup, USB-C vstup, Apple Lightning vstup
 • rozměry: 143 x 65 x 26 mm
 • hmotnost: 342 gramů.
Baseus powerbanka 20000 mAh

Cena: 658 Kč (Aliexpress)

– zaslala Martina Mašková (celkově 3 tipy)

5) USB-C HUB Baseus

Dnešní díl zakončíme tipem na USB-C 3.0 HUB, který pomůže rozšířit konektivitu dnešních notebooků s USB-C porty. Díky tomuto portu je možné připojit další periferie jako Flash disky, pevné disky, mobilní telefony a další. Pokud by bylo potřeba napájet více zařízení, je možné připojit napájecí MicroUSB kabel.

USB-C 3.0 HUB

Cena: 106 Kč (Aliexpress)

– zaslala Martina Mašková (celkově 3 tipy)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů. Podívejte se také na speciál se 100 tipy.

O co budeme hrát?

 • 1. místo – cena v hodnotě 10 dolarů
 • 2. místo – cena v hodnotě 7 dolarů
 • 3. místo – cena v hodnotě 3 dolarů
xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 205. díle seriálu.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů vás zaujal nejvíce?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)