5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #197: Bezdrátová nabíječka Huawei a další

bezdrátová nabíječka Huawei

Bezdrátová nabíječka Huawei, tester baterií, pouzdro na disk a další. Vítáme vás u dalšího dílu seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů, který je tu s vámi každou středu.

1) Bezdrátová nabíječka Huawei

Bezdrátové nabíjení se dostává stále do více mobilních telefonů, hlavně pak do TOP modelů. Ne jinak je tomu i u výrobce Huawei. Chtěli byste originální bezdrátovou nabíječku přímo od tohoto výrobce? Bezdrátová nabíječka Huawei je dnešním prvním tipem. Ta podporuje standard Qi a maximální výkon až 15 W.

Bezdrátová nabíječka Huawei – vlastnosti

 • rychlé nabíjení 15 W
 • standard Qi
 • silikonový povrch
 • lze použít i pro nabíjení jiných telefonů s Qi
bezdrátová nabíječka Huawei

Cena: 543 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 4 tipy)

2) Tester článků + pouzdro

Často doma měníte a pracujete s bateriemi (články)? Nikdy nevíte, který článek je v jakém stavu? Pomoci vám může tento šikovný tester, kterým lze otestovat spoustu článků. Navíc je k němu i šikovné pouzdro, abyste mohli články pohodlně skladovat.

tester baterií

Cena: 424 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 4 tipy)

3) Pouzdro na 2.5″ disk

Dnešní notebooky mají kvůli SSD stále nižší kapacitu a často tak nosíme v batohu či tašce externí disky s další porcí dat. Pokud takový 2,5″ disk vlastníte a často jej přenášíte, může se vám hodit toto šikovné pouzdro. To udrží váš disk v bezpečí, i když jej denně budete přenášet.

pouzdro na disk

Cena: 68 Kč (Aliexpress)

– zaslal Martina Mašková (celkově 1 tip)

4) Oboustranný MicroUSB kabel

Standard MicroUSB je pomalu nahrazován oboustranným konektorem USB-C. Zdaleka se však tento konektor nedostal do všech zařízení a dokonce i mnoho nových přístrojů přichází s MicroUSB. Jak i u tohoto konektoru docílit toho, abychom si nemuseli dávat pozor na správnou “stranu” konektoru? Pomůže tento oboustranný kabel od společnosti Baseus.

oboustranný kabel baseus

Cena: od 43 Kč (Aliexpress)

– zaslal Ivo Ančinec (celkově 1 tip)

5) Set na opravu telefonu

Dnešní díl seriálu zakončíme tipem pro všechny kutily, kteří si dokážou vyměnit některé části telefonu sami. Tento proces není u mnoha telefonů složitý a návodů na internetu je spousty. Rozhodně se ale hodí šikovné náčiní. Tato sada přináší vše potřebné, navíc nevyjde ani nikterak draho.

sada na opravu telefonu

Cena: 268 Kč (Aliexpress)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů. Podívejte se také na speciál se 100 tipy.

O co budeme hrát?

 • 1. místo – cena v hodnotě 10 dolarů
 • 2. místo – cena v hodnotě 7 dolarů
 • 3. místo – cena v hodnotě 3 dolarů
xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 205. díle seriálu.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů vás zaujal nejvíce? Bezdrátová nabíječka Huawei?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)