5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #202: Levná bezdrátová sluchátka a další

Levna bezdratova sluchatka-nakupy v cine

Levná bezdrátová sluchátka, nabíječka Baseus, chytré hodinky Lenovo a další. Vítáme vás u dalšího dílu seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů, který je tu s vámi každou středu.

1) Levná bezdrátová sluchátka

První tip potěší všechny, kteří si chtějí užít hudbu na cestách za rozumnou cenu. Tato bezdrátová sluchátka nám poslal jeden ze čtenářů a jejich použití okomentoval:

“Zvuk je průměrný, ale velkou předností je dlouhá výdrž. Osobně mám v práci vyzkoušeno přes 10 h nonstop poslechu z PC a zároveň vyřizování několika hovorů z mobilu. Jsou příjemné v uších a netíží. Mají i aktivní potlačení hluku, ale moc nefunguje. Tedy ne u nás v práci. Zvuk se jen krapet změní, ale hluk zůstává.”

Levná bezdrátová sluchátka Bluedio – vlastnosti

 • konektivita: Bluetooth 4.2
 • výdrž: až 12 hodin poslechu
 • doba nabíjení: 1,5 hodiny
 • potuodolné
levná bezdrátová sluchátka

Cena: 426 Kč (GearBest)

– zaslal Patrik Bajer (celkově 1 tip)

2) Chytré hodinky Lenovo Watch 9

Většina chytrých hodinek stále postrádá některé důležité aspekty – vysoká výdrž, případně čitelnost na slunci. Obě dvě nevýhody řeší hodinky Lenovo Watch 9, které jsou na první pohled klasické analogové hodinky, ale přidávají funkce z chytrých hodinek. Můžete například trackovat svoji denní aktivitu díky krokoměru a vibrace vás zase upozorní na notifikace v mobilním telefonu. Kvůli absenci displeje si sice žádné detaily nepřečtete, ale jako kompromis mezi stylovými a chytrými hodinkami poslouží výborně. Výdrž na jedno nabití se navíc pohybuje okolo 240 dní.

Lenovo Watch 9 – vlastnosti

 • výdrž: až 240 dní
 • konektivita: Bluetooth 5.0
 • odolnost: 5 ATM
 • vibrace na volání, SMS, notifikace
 • krokoměr a analýza spánku
 • safírové sklo
Lenovo Watch 9

Cena: 873 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 7 tipů)

3) Nabíječka Baseus se třemi USB

Další tip představuje nabíječku od známé společnosti Baseus. Tato nabíječka vyniká 3 výstupy a displejem, který prozradí aktuální napětí a proud při nabíjení. Nabíječka dodá až 3,4 A, v jednom portu pak maximálně 2,4 A pro nabíjení. Bohužel nepodporuje rychlonabíjení.

nabíječka baseus

Cena: 205 Kč (Aliexpress)

4) Bezdrátový vypínač s podporou Google Home

Budujete-li chytrou domácnost, hodit se vám může tento bezdrátový vypínač s WiFi konektivitou. Díky tomu lze ovládat i “hloupá” světla pomocí mobilního telefonu nebo díky podpoře chytrých asistentů i třeba přímo hlasem. Podporován je také standard IFTTT, díky čemuž lze světla propojit i třeba s jinými zařízeními či službami.

bezdrátový vypínač

Cena: 283 Kč (Aliexpress)

– zaslal Jaroslav Urban (celkově 2 tipy)

5) Bezdrátová nabíječka a stojánek

Dnes skončíme tipem, který poslouží uživatelům telefonů s podporou bezdrátového nabíjení. Je jím totiž bezdrátová nabíječka, která zároveň poslouží i jako šikovný stojánek. Díky tomu lze telefon nabíjet bez drátů a zároveň jej mít stále na očích.

bezdrátová nabíječka

Cena: 222 Kč (Aliexpress)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů. Podívejte se také na speciál se 100 tipy.

O co budeme hrát?

 • 1. místo – cena v hodnotě 10 dolarů
 • 2. místo – cena v hodnotě 7 dolarů
 • 3. místo – cena v hodnotě 3 dolarů

xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 205. díle seriálu.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů vás zaujal nejvíce? Levná bezdrátová sluchátka, nabíječka nebo něco jiného?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)