5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #200: Rychlonabíječka Baseus a další

rychlonabíječka baseus

Rychlonabíječka Baseus, externí numerická klávesnice, větráček do USB a další. Vítáme vás u jubilejního 200. dílu seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů, který je tu s vámi každou středu.

1) Rychlonabíječka Baseus

Nabíjení smartphonů dnes řeší každý. Rychlonabíječka Baseus přináší ideální poměr mezi rychlostí nabíjení, kvalitou a příznivou cenou. Díky standardu Qualcomm Quick Charge 3.0 dokáže rychlonabíječka Baseus nabíjet telefony opravdu velice rychle, pokud to samozřejmě dané zařízení podporuje. Výstupní konektor je USB-A, rychlonabíječka Baseus pak dokáže dodat maximálně 24 W.

rychlonabíječka Baseus

Cena: 161 Kč (Aliexpress)

2) Bezdrátový vypínač světla

Potřebujete umístit vypínač světel do míst, kde je velice problematické táhnout kabely? Nebo se vám jen nehodí do zdi zasahovat a raději byste to vyřešili bezdrátově? Takovou možnost přináší tento bezdrátový vypínač světla, který navíc nepotřebuje ani žádnou baterii – sám si vystačí s kinetickou energií. Její přeměnou získává energii pro svůj běh. O napájení se tak vůbec nemusíte starat.

bezdrátový vypínač světla

Cena: 453 Kč (TinyDeal)

– zaslal Jozef Doliňák (celkově 2 tipy)

3) Externí numerická klávesnice

Pokud jste zvyklí na běžnou klávesnici, jistě používáte i numerickou část. Spousta notebooků však dnes tuto část postrádá, což není vždy pohodlné. Potřebujete i na notebooku efektivně zadávat čísla? Řešením je externí numerická klávesnice, která je s notebookem spojena bezdrátovávě. Sympatická je i cena.

numerická klávesnice

Cena: 144 Kč (TinyDeal)

4) Větráček s ukazatelem času

Přestože parné dny jsou ještě za rohem, léto už se nezadržitelně blíží. Co se na to připravit včas a pro zpříjemnění času v práci si pořídit USB větráček? Tento model nejen že vás dokáže příjemně ochladit, ale navíc i ukazuje aktuální čas. A to se hodí.

větráček do USB

Cena: 96 Kč (Aliexpress)

– zaslala Martina Mašková (celkově 5 tipů)

5) Interaktivní světlo na kolo

Protože hezké počasí už vystrkuje růžky a spousta z vás jistě vyrazila již několikrát na kolo, zakončíme dnešní díl tipem pro cyklisty. Tímto tipem je interaktivní světlo na kolo, které dokáže samo indikovat, zda zrovna brzdíte nebo zatáčíte. Vydává tak automatické signály podobné jako automobil, což zvýší bezpečí při cestování. K aktivaci světelných signálů stačí kolo naklonit o 10° a 64 LED začne vydávat animaci zatočení.

interaktivní světlo na kolo

Cena: 260 Kč (Aliexpress)

 – zaslal Jiří Satránský (celkově 1 tip)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů. Podívejte se také na speciál se 100 tipy.

O co budeme hrát?

 • 1. místo – cena v hodnotě 10 dolarů
 • 2. místo – cena v hodnotě 7 dolarů
 • 3. místo – cena v hodnotě 3 dolarů

xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 205. díle seriálu.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů vás zaujal nejvíce?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (24)